Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.06.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Na Cibulkách , Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořák Miloš [CZE000960] | |
Helebrant Robert [CZE059715] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Krušberský Jan [CZE043363] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Nedó David [CZE049959] | |
Roch Petr [CZE011278] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Vankát Karel [CZE062361] | |
Veselý Josef [CZE044923] | |
Voráč Jan [CZE053508] |
- Labant Milan0
Veselý Josef 0 Labant Milan 1
Roch Petr 0 Veselý Josef 1
Kameník Tomáš 0 Roch Petr 1 Slabý Jaroslav 0 Veselý Josef 1
Krušberský Jan 0 Kameník Tomáš 1 Dvořák Miloš 0 Slabý Jaroslav 1
Vankát Karel 0 Krušberský Jan 1 Voráč Jan 0 Kameník Tomáš 1 Helebrant Robert 0 Dvořák Miloš 1 Labantová Radka 0 Slabý Jaroslav 1
Volný_los 0 Vankát Karel 1 Voráč Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Helebrant Robert 1 Labantová Radka 1 Volný_los 0
Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Vankát Karel 0 Labant Milan 1 Voráč Jan 0 Dvořák Miloš 1 Roch Petr 1 Volný_los 0 Nedó David 1 Volný_los 0 Helebrant Robert 0 Kameník Tomáš 1 Krušberský Jan 1 Labantová Radka 0 Veselý Josef 1 Volný_los 0
Slabý Jaroslav 0 Labant Milan 1 Dvořák Miloš 0 Roch Petr 1 Nedó David 1 Kameník Tomáš 0 Krušberský Jan 0 Veselý Josef 1
Labant Milan 1 Roch Petr 0 Nedó David 1 Veselý Josef 0
Labant Milan 0 Nedó David 1
Nedó David 1 Labant Milan 0
- Nedó David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nedó David [CZE049959] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Veselý Josef [CZE044923] |
4. | Roch Petr [CZE011278] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Krušberský Jan [CZE043363] |
7. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Voráč Jan [CZE053508] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nedó David [CZE049959] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Veselý Josef [CZE044923] |
4. | Roch Petr [CZE011278] |
5. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Krušberský Jan [CZE043363] |
7. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Voráč Jan [CZE053508] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
Tento turnaj nemá přihlášky online