Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.06.2020 |
Název | Vagon |
Rozhodčí | Formanová Monika |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Vagon |
Místo | U Vagonu, Velký Třebešov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dočekal Hynek [CZE010533] | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Chládek Martin [CZE056204] | |
Jarkovská Lenka [CZE044616] | |
Jarkovský Robert [CZE042482] | |
Nývlt Jan [CZE027211] | |
Plíšek Jakub [CZE050158] | |
Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] | |
Seidel Lukáš [CZE031861] | |
Ulrich Michal [CZE045078] | |
Valterová Marie [CZE060815] | |
Zahálka Lukáš [CZE045890] |
- Dočekal Hynek0
Zahálka Lukáš 0 Dočekal Hynek 2
Jarkovský Robert 0 Zahálka Lukáš 2
Jarkovský Robert 2 Jarkovská Lenka 0 Zahálka Lukáš 2 Formanová Monika 0
Rychetská Formanová Denisa 1 Jarkovský Robert 2 Plíšek Jakub 0 Zahálka Lukáš 2
Valterová Marie 1 Rychetská Formanová Denisa 2 Jarkovský Robert 2 Chládek Martin 0 Nývlt Jan 0 Plíšek Jakub 2 Seidel Lukáš 0 Zahálka Lukáš 2
Volný_los 0 Valterová Marie 1 Jarkovský Robert 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Nývlt Jan 1 Seidel Lukáš 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 1 Volný_los 0 Zahálka Lukáš 2 Valterová Marie 0 Plíšek Jakub 2 Jarkovský Robert 0 Ulrich Michal 1 Volný_los 0 Chládek Martin 1 Volný_los 0 Nývlt Jan 0 Dočekal Hynek 2 Seidel Lukáš 0 Formanová Monika 2 Rychetská Formanová Denisa 1 Volný_los 0
Jarkovská Lenka 2 Zahálka Lukáš 0 Plíšek Jakub 0 Ulrich Michal 2 Chládek Martin 0 Dočekal Hynek 2 Formanová Monika 2 Rychetská Formanová Denisa 0
Jarkovská Lenka 0 Ulrich Michal 2 Dočekal Hynek 2 Formanová Monika 1
Ulrich Michal 2 Dočekal Hynek 0
Ulrich Michal 2 Dočekal Hynek 0
- Ulrich Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ulrich Michal [CZE045078] |
2. | Dočekal Hynek [CZE010533] |
3. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
4. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
5. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
5. | Formanová Monika [CZE056394] |
7. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
7. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
9. | Seidel Lukáš [CZE031861] |
9. | Nývlt Jan [CZE027211] |
9. | Chládek Martin [CZE056204] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ulrich Michal [CZE045078] |
2. | Dočekal Hynek [CZE010533] |
3. | Zahálka Lukáš [CZE045890] |
4. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
5. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
5. | Formanová Monika [CZE056394] |
7. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
7. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
9. | Seidel Lukáš [CZE031861] |
9. | Nývlt Jan [CZE027211] |
9. | Chládek Martin [CZE056204] |
9. | Valterová Marie [CZE060815] |
Tento turnaj nemá přihlášky online