Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.06.2020 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Priesol Marian [CZE059173] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Severa David [CZE034306] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
- Januš Jakub0
Januš Jakub 1 Šulek Radim 0
Priesol Marian 0 Januš Jakub 1
Priesol Marian 1 Skramušský Josef 0 Januš Jakub 1 Buka Karel 0
Řeháčková Lucie 0 Priesol Marian 1 Januš Jakub 1 Severa David 0
Kolařík Tomáš 0 Řeháčková Lucie 1 Marková Jitka 0 Priesol Marian 1 Januš Jakub 1 Obr Jiří 0 Severa David 1 Waldhauserová Naděžda 0
Volný_los 0 Kolařík Tomáš 1 Šuleková Petra 0 Marková Jitka 1 Malár David 0 Januš Jakub 1 Šlabjarová Pavla 0 Severa David 1
Waldhauserová Naděžda 1 Volný_los 0 Kolařík Tomáš 0 Šulek Radim 1 Obr Jiří 1 Šuleková Petra 0 Skramušský Josef 1 Marková Jitka 0 Priesol Marian 1 Malár David 0 Januš Jakub 0 Kropáček Jindřich 1 Šlabjarová Pavla 0 Řeháčková Lucie 1 Severa David 0 Buka Karel 1
Waldhauserová Naděžda 0 Šulek Radim 1 Obr Jiří 0 Skramušský Josef 1 Priesol Marian 0 Kropáček Jindřich 1 Řeháčková Lucie 0 Buka Karel 1
Šulek Radim 1 Skramušský Josef 0 Kropáček Jindřich 1 Buka Karel 0
Šulek Radim 0 Kropáček Jindřich 1
Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 0
- Kropáček Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Šulek Radim [CZE050056] |
4. | Priesol Marian [CZE059173] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
5. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
7. | Severa David [CZE034306] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Malár David [CZE045837] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Šulek Radim [CZE050056] |
4. | Priesol Marian [CZE059173] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
5. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
7. | Severa David [CZE034306] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Malár David [CZE045837] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
Tento turnaj nemá přihlášky online