Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.06.2020 |
Název | Open cup |
Rozhodčí | Toman Jaromír st. |
Počet hráčů | 33 |
Typ turnaje | Open Libereckého kraje - jednotlivci |
Místo | restaurace na kopečku, Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Lukáš [CZE031071] | |
Baroň Roman [CZE056589] | |
Beránek Karel [CZE064176] | |
Berušky (GAC) [HOST_76] | |
Bičiště Miroslav [CZE010447] | |
Bičišťová Marcela [CZE024748] | |
Ciprián Martin [CZE061469] | |
Gregor Daniel [CZE066176] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Hýča Lukáš [CZE067217] | |
Chládková Lucie [CZE047073] | |
Jedinák Jan st. [CZE057952] | |
Jedináková Romana [CZE057953] | |
Kubánek Jaroslav [CZE062395] | |
Moravec Petr [CZE021513] | |
Němec Jaroslav [CZE011114] | |
Pavlík Josef [CZE059250] | |
Petrus Martin [CZE053018] | |
Pokora Michael [CZE054230] | |
Přibyl Jan [CZE064026] | |
Přibyl Milan [CZE062467] | |
Rak Petr [CZE026566] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Šikolová Šárka [CZE055144] | |
Škaloud František [CZE061476] | |
Škaloudová Lenka [CZE062502] | |
Toman Jaromír ml. [CZE058504] | |
Toman Jaromír st. [CZE017317] | |
Valentko František [CZE059103] | |
Valkoun Tomáš [CZE045407] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] |
- Adámek Lukáš0
Adámek Lukáš 1 Samko Robert 0
Adámek Lukáš 1 Valkoun Tomáš 0
Adámek Lukáš 1 Pokora Michael 0 Hladík Rostislav 0 Valkoun Tomáš 1
Němec Jaroslav 0 Adámek Lukáš 1 Přibyl Jan 0 Hladík Rostislav 1
Kubánek Jaroslav 0 Němec Jaroslav 1 Adámek Lukáš 1 Chládková Lucie 0 Toman Jaromír st. 0 Přibyl Jan 1 Hladík Rostislav 1 Rak Petr 0
Ciprián Martin 0 Kubánek Jaroslav 1 Adámek Lukáš 1 Škaloud František 0 Toman Jaromír st. 1 Petrus Martin 0 Berušky (GAC) 0 Hladík Rostislav 1
Pavlík Josef 0 Ciprián Martin 1 Toman Jaromír ml. 0 Kubánek Jaroslav 1 Adámek Lukáš 1 Bičišťová Marcela 0 Škaloud František 1 Šikolová Šárka 0 Toman Jaromír st. 1 Vunderer Milan 0 Petrus Martin 1 Bičiště Miroslav 0 Berušky (GAC) 1 Jedinák Jan st. 0 Beránek Karel 0 Hladík Rostislav 1
Gregor Daniel 0 Pavlík Josef 1 Toman Jaromír ml. 1 Škaloudová Lenka 0 Vundererová Eliška 0 Adámek Lukáš 1 Škaloud František 1 Valentko František 0 Vundererová Martina 0 Toman Jaromír st. 1 Moravec Petr 0 Petrus Martin 1 Jedináková Romana 0 Berušky (GAC) 1 Beránek Karel 1 Baroň Roman 0
Hýča Lukáš 0 Gregor Daniel 1 Volný_los 0 Pavlík Josef 1 Volný_los 0 Toman Jaromír ml. 1 Volný_los 0 Škaloudová Lenka 1 Volný_los 0 Vundererová Eliška 1 Volný_los 0 Adámek Lukáš 1 Volný_los 0 Škaloud František 1 Volný_los 0 Valentko František 1 Volný_los 0 Vundererová Martina 1 Volný_los 0 Toman Jaromír st. 1 Volný_los 0 Moravec Petr 1 Volný_los 0 Petrus Martin 1 Volný_los 0 Jedináková Romana 1 Volný_los 0 Berušky (GAC) 1 Volný_los 0 Beránek Karel 1 Volný_los 0 Baroň Roman 1
Volný_los 0 Hýča Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Šikolová Šárka 1 Volný_los 0 Hýča Lukáš 0 Baroň Roman 1 Přibyl Jan 1 Volný_los 0 Beránek Karel 1 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Berušky (GAC) 1 Volný_los 0 Jedináková Romana 1 Volný_los 0 Pokora Michael 1 Volný_los 0 Kubánek Jaroslav 1 Volný_los 0 Petrus Martin 1 Volný_los 0 Moravec Petr 1 Volný_los 0 Přibyl Milan 1 Volný_los 0 Rak Petr 1 Volný_los 0 Toman Jaromír st. 1 Volný_los 0 Vundererová Martina 1 Volný_los 0 Ciprián Martin 1 Volný_los 0 Valentko František 1 Volný_los 0 Němec Jaroslav 1 Volný_los 0 Hladík Rostislav 1 Volný_los 0 Škaloud František 1 Volný_los 0 Valkoun Tomáš 1 Volný_los 0 Adámek Lukáš 1 Volný_los 0 Vundererová Eliška 1 Volný_los 0 Jedinák Jan st. 1 Volný_los 0 Škaloudová Lenka 1 Volný_los 0 Samko Robert 1 Volný_los 0 Toman Jaromír ml. 1 Volný_los 0 Bičiště Miroslav 1 Volný_los 0 Chládková Lucie 1 Volný_los 0 Pavlík Josef 1 Volný_los 0 Vunderer Milan 1 Volný_los 0 Gregor Daniel 1 Volný_los 0
Šikolová Šárka 1 Baroň Roman 0 Přibyl Jan 1 Beránek Karel 0 Bičišťová Marcela 1 Berušky (GAC) 0 Jedináková Romana 0 Pokora Michael 1 Kubánek Jaroslav 1 Petrus Martin 0 Moravec Petr 0 Přibyl Milan 1 Rak Petr 1 Toman Jaromír st. 0 Vundererová Martina 0 Ciprián Martin 1 Valentko František 0 Němec Jaroslav 1 Hladík Rostislav 1 Škaloud František 0 Valkoun Tomáš 1 Adámek Lukáš 0 Vundererová Eliška 0 Jedinák Jan st. 1 Škaloudová Lenka 0 Samko Robert 1 Toman Jaromír ml. 0 Bičiště Miroslav 1 Chládková Lucie 1 Pavlík Josef 0 Vunderer Milan 1 Gregor Daniel 0
Šikolová Šárka 0 Přibyl Jan 1 Bičišťová Marcela 0 Pokora Michael 1 Kubánek Jaroslav 0 Přibyl Milan 1 Rak Petr 1 Ciprián Martin 0 Němec Jaroslav 1 Hladík Rostislav 0 Valkoun Tomáš 1 Jedinák Jan st. 0 Samko Robert 1 Bičiště Miroslav 0 Chládková Lucie 1 Vunderer Milan 0
Přibyl Jan 0 Pokora Michael 1 Přibyl Milan 1 Rak Petr 0 Němec Jaroslav 0 Valkoun Tomáš 1 Samko Robert 1 Chládková Lucie 0
Pokora Michael 0 Přibyl Milan 1 Valkoun Tomáš 0 Samko Robert 1
Přibyl Milan 1 Samko Robert 0
Přibyl Milan 1 Adámek Lukáš 0
- Přibyl Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Přibyl Milan [CZE062467] |
2. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
5. | Pokora Michael [CZE054230] |
5. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
7. | Přibyl Jan [CZE064026] |
9. | Rak Petr [CZE026566] |
9. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
9. | Chládková Lucie [CZE047073] |
9. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Berušky (GAC) [HOST_76] |
13. | Petrus Martin [CZE053018] |
13. | Škaloud František [CZE061476] |
13. | Ciprián Martin [CZE061469] |
17. | Beránek Karel [CZE064176] |
17. | Jedinák Jan st. [CZE057952] |
17. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
17. | Vunderer Milan [CZE063637] |
17. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
17. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
17. | Pavlík Josef [CZE059250] |
25. | Baroň Roman [CZE056589] |
25. | Jedináková Romana [CZE057953] |
25. | Moravec Petr [CZE021513] |
25. | Vundererová Martina [CZE063813] |
25. | Valentko František [CZE059103] |
25. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
25. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
33. | Hýča Lukáš [CZE067217] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Přibyl Milan [CZE062467] |
2. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
5. | Pokora Michael [CZE054230] |
5. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
7. | Přibyl Jan [CZE064026] |
9. | Rak Petr [CZE026566] |
9. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
9. | Chládková Lucie [CZE047073] |
9. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Berušky (GAC) [HOST_76] |
13. | Petrus Martin [CZE053018] |
13. | Škaloud František [CZE061476] |
13. | Ciprián Martin [CZE061469] |
17. | Beránek Karel [CZE064176] |
17. | Jedinák Jan st. [CZE057952] |
17. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
17. | Vunderer Milan [CZE063637] |
17. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
17. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
17. | Pavlík Josef [CZE059250] |
25. | Baroň Roman [CZE056589] |
25. | Jedináková Romana [CZE057953] |
25. | Moravec Petr [CZE021513] |
25. | Vundererová Martina [CZE063813] |
25. | Valentko František [CZE059103] |
25. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
25. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
33. | Hýča Lukáš [CZE067217] |
Tento turnaj nemá přihlášky online