Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.06.2020 |
Název | Řipská 501 DO |
Rozhodčí | Matěk Jan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Řipská, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bazika Tomáš [CZE037493] | |
Forman Martin [CZE062890] | |
Kameník Petr [CZE063926] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Materna Tomáš [CZE062422] | |
Pokorný David [CZE063238] | |
Rutar Pavel [CZE000832] | |
Schejbal Martin [CZE052815] | |
Skálová Markéta [CZE063239] | |
Slabihoud Ondřej [CZE065605] | |
Tesárek Michal [CZE052120] |
- Materna Tomáš0
Materna Tomáš 1 Matěk Jan 0
Materna Tomáš 1 Rutar Pavel 0
Materna Tomáš 1 Slabihoud Ondřej 0 Rutar Pavel 1 Bazika Tomáš 0
Materna Tomáš 1 Forman Martin 0 Rutar Pavel 1 Tesárek Michal 0
Kameník Petr 0 Materna Tomáš 1 Volný_los 0 Forman Martin 1 Skálová Markéta 0 Rutar Pavel 1 Tesárek Michal 1 Pokorný David 0
Volný_los 0 Kameník Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Skálová Markéta 1 Tesárek Michal 1 Volný_los 0
Slabihoud Ondřej 1 Volný_los 0 Pokorný David 1 Kameník Petr 0 Schejbal Martin 1 Volný_los 0 Rutar Pavel 1 Volný_los 0 Matěk Jan 1 Volný_los 0 Forman Martin 1 Skálová Markéta 0 Materna Tomáš 1 Tesárek Michal 0 Bazika Tomáš 1 Volný_los 0
Slabihoud Ondřej 1 Pokorný David 0 Schejbal Martin 1 Rutar Pavel 0 Matěk Jan 2 Forman Martin 0 Materna Tomáš 0 Bazika Tomáš 1
Slabihoud Ondřej 0 Schejbal Martin 1 Matěk Jan 1 Bazika Tomáš 0
Schejbal Martin 1 Matěk Jan 0
Schejbal Martin 1 Materna Tomáš 0
- Schejbal Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schejbal Martin [CZE052815] |
2. | Materna Tomáš [CZE062422] |
3. | Matěk Jan [CZE055561] |
4. | Rutar Pavel [CZE000832] |
5. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
5. | Bazika Tomáš [CZE037493] |
7. | Forman Martin [CZE062890] |
7. | Tesárek Michal [CZE052120] |
9. | Pokorný David [CZE063238] |
9. | Skálová Markéta [CZE063239] |
9. | Kameník Petr [CZE063926] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schejbal Martin [CZE052815] |
2. | Materna Tomáš [CZE062422] |
3. | Matěk Jan [CZE055561] |
4. | Rutar Pavel [CZE000832] |
5. | Slabihoud Ondřej [CZE065605] |
5. | Bazika Tomáš [CZE037493] |
7. | Forman Martin [CZE062890] |
7. | Tesárek Michal [CZE052120] |
9. | Pokorný David [CZE063238] |
9. | Skálová Markéta [CZE063239] |
9. | Kameník Petr [CZE063926] |
Tento turnaj nemá přihlášky online