Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.06.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | MAGIC, Praha 8 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Helebrant Robert [CZE059715] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Neužil Miroslav [CZE052586] | |
Rada Jan [CZE051402] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Stanko Jindřich [CZE010235] | |
Špaček Ladislav [CZE064544] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Veselý Aleš [CZE053771] |
- Veselý Aleš0
Slugeň Jan 0 Veselý Aleš 1
Slugeň Jan 1 Neužil Miroslav 0
Stanko Jindřich 0 Slugeň Jan 1 Rada Jan 0 Neužil Miroslav 1
Špaček Ladislav 0 Stanko Jindřich 1 Tanglová Dominika 0 Rada Jan 1
Labantová Radka 0 Špaček Ladislav 1 Volný_los 0 Stanko Jindřich 1 Volný_los 0 Tanglová Dominika 1 Rada Jan 1 Helebrant Robert 0
Volný_los 0 Labantová Radka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Rada Jan 1 Volný_los 0
Helebrant Robert 1 Volný_los 0 Labant Milan 1 Labantová Radka 0 Slugeň Jan 1 Volný_los 0 Tanglová Dominika 1 Volný_los 0 Stanko Jindřich 1 Volný_los 0 Veselý Aleš 1 Volný_los 0 Rada Jan 0 Neužil Miroslav 1 Špaček Ladislav 1 Volný_los 0
Helebrant Robert 0 Labant Milan 1 Slugeň Jan 1 Tanglová Dominika 0 Stanko Jindřich 0 Veselý Aleš 1 Neužil Miroslav 1 Špaček Ladislav 0
Labant Milan 1 Slugeň Jan 0 Veselý Aleš 1 Neužil Miroslav 0
Labant Milan 1 Veselý Aleš 0
Labant Milan 0 Veselý Aleš 1
- Veselý Aleš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Veselý Aleš [CZE053771] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Slugeň Jan [CZE051506] |
4. | Neužil Miroslav [CZE052586] |
5. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
5. | Rada Jan [CZE051402] |
7. | Špaček Ladislav [CZE064544] |
7. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Veselý Aleš [CZE053771] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Slugeň Jan [CZE051506] |
4. | Neužil Miroslav [CZE052586] |
5. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
5. | Rada Jan [CZE051402] |
7. | Špaček Ladislav [CZE064544] |
7. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Helebrant Robert [CZE059715] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
Tento turnaj nemá přihlášky online