Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.06.2020 |
Název | FraJa |
Rozhodčí | Zácha Vladimír |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | FraJa, Neratovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE059539] | |
Burock Miroslav [CZE010488] | |
Danicki Daniel [POL057905] | |
Fleischmann Otto [CZE000918] | |
Jůzlová Veronika [CZE065360] | |
Kodera Pavel [CZE000029] | |
Kodera Petr [CZE053356] | |
Nešetřil Jaroslav [CZE001638] | |
Nikolov Kiril [CZE057230] | |
Nováková Vlasta [CZE057228] |
- Danicki Daniel0
Danicki Daniel 2 Kodera Petr 0
Danicki Daniel 2 Fleischmann Otto 1
Danicki Daniel 2 Nováková Vlasta 0 Fleischmann Otto 2 Nešetřil Jaroslav 1
Danicki Daniel 2 Jůzlová Veronika 0 Fleischmann Otto 2 Brož Pavel 0
Danicki Daniel 2 Burock Miroslav 1 Volný_los 0 Jůzlová Veronika 1 Volný_los 0 Fleischmann Otto 1 Nikolov Kiril 1 Brož Pavel 2
Volný_los 0 Danicki Daniel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Nikolov Kiril 1 Volný_los 0
Kodera Pavel 1 Volný_los 0 Danicki Daniel 0 Brož Pavel 2 Fleischmann Otto 1 Volný_los 0 Nováková Vlasta 1 Volný_los 0 Nešetřil Jaroslav 1 Volný_los 0 Jůzlová Veronika 1 Volný_los 0 Kodera Petr 2 Nikolov Kiril 0 Burock Miroslav 1 Volný_los 0
Kodera Pavel 2 Brož Pavel 0 Fleischmann Otto 0 Nováková Vlasta 2 Nešetřil Jaroslav 2 Jůzlová Veronika 0 Kodera Petr 2 Burock Miroslav 1
Kodera Pavel 2 Nováková Vlasta 0 Nešetřil Jaroslav 1 Kodera Petr 2
Kodera Pavel 2 Kodera Petr 1
Kodera Pavel 2 Danicki Daniel 0
- Kodera Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodera Pavel [CZE000029] |
2. | Danicki Daniel [POL057905] |
3. | Kodera Petr [CZE053356] |
4. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
5. | Nováková Vlasta [CZE057228] |
5. | Nešetřil Jaroslav [CZE001638] |
7. | Jůzlová Veronika [CZE065360] |
7. | Brož Pavel [CZE059539] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
9. | Burock Miroslav [CZE010488] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodera Pavel [CZE000029] |
2. | Danicki Daniel [POL057905] |
3. | Kodera Petr [CZE053356] |
4. | Fleischmann Otto [CZE000918] |
5. | Nováková Vlasta [CZE057228] |
5. | Nešetřil Jaroslav [CZE001638] |
7. | Jůzlová Veronika [CZE065360] |
7. | Brož Pavel [CZE059539] |
9. | Nikolov Kiril [CZE057230] |
9. | Burock Miroslav [CZE010488] |
Tento turnaj nemá přihlášky online