Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.06.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Zajíčková Adéla |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Chabařovická, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Daňková Lucie [CZE041338] | |
Kopec Vladimír [CZE041947] | |
Kubina Lukáš [CZE060220] | |
Kubinová Nina [CZE058667] | |
Maleček Ondřej [CZE024688] | |
Messnerová Marta [CZE057440] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711] | |
Srazil Jaroslav [CZE060069] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Zajíčková Adéla [CZE057778] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
- Maleček Ondřej0
Kubinová Nina 0 Maleček Ondřej 1
Zerzán Miloš 0 Kubinová Nina 1
Zerzán Miloš 1 Pelich Jiří 0 Kubinová Nina 1 Saidl Zbyněk 0
Messnerová Marta 0 Zerzán Miloš 1 Zajíčková Adéla 0 Kubinová Nina 1
Kubina Lukáš 0 Messnerová Marta 1 Zerzán Miloš 1 Srazil Jaroslav (060466) 0 Daňková Lucie 0 Zajíčková Adéla 1 Srazil Jaroslav (060069) 0 Kubinová Nina 1
Volný_los 0 Kubina Lukáš 1 Zerzán Miloš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Daňková Lucie 1 Srazil Jaroslav (060069) 1 Volný_los 0
Maleček Ondřej 1 Volný_los 0 Kubinová Nina 1 Kubina Lukáš 0 Pelich Jiří 1 Zerzán Miloš 0 Zajíčková Adéla 1 Volný_los 0 Saidl Zbyněk 1 Volný_los 0 Daňková Lucie 0 Srazil Jaroslav (060466) 1 Kopec Vladimír 1 Srazil Jaroslav (060069) 0 Messnerová Marta 1 Volný_los 0
Maleček Ondřej 1 Kubinová Nina 0 Pelich Jiří 1 Zajíčková Adéla 0 Saidl Zbyněk 1 Srazil Jaroslav (060466) 0 Kopec Vladimír 1 Messnerová Marta 0
Maleček Ondřej 1 Pelich Jiří 0 Saidl Zbyněk 0 Kopec Vladimír 1
Maleček Ondřej 0 Kopec Vladimír 1
Kopec Vladimír 1 Maleček Ondřej 0
- Kopec Vladimír0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
2. | Maleček Ondřej [CZE024688] |
3. | Kubinová Nina [CZE058667] |
4. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Messnerová Marta [CZE057440] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
9. | Daňková Lucie [CZE041338] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
9. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
2. | Maleček Ondřej [CZE024688] |
3. | Kubinová Nina [CZE058667] |
4. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Messnerová Marta [CZE057440] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
9. | Daňková Lucie [CZE041338] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
9. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
Tento turnaj nemá přihlášky online