Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.06.2020 |
Název | 501 Master out |
Rozhodčí | Šponiar Jiří |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | TP Ohníč Sport klub |
Místo | Sportklub Ohníč, Ohníč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Brudna Oldřich [CZE016471] | |
Dubický Josef [CZE016527] | |
Kindl Miloš [CZE014545] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] | |
Šponiar Jiří [CZE022623] | |
Švamberg Pavel [CZE053069] | |
Švambergová Lenka [CZE056102] |
- Brudna Josef0
Brudna Josef 1 Švamberg Pavel 0
Dubický Josef 0 Brudna Josef 1
Schneider Petr 0 Dubický Josef 1 Brudna Josef 1 Brudna Oldřich 0
Schneider Petr 1 Schneiderová Marie 0 Kindl Miloš 0 Brudna Josef 1
Švambergová Lenka 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 1 Volný_los 0 Kindl Miloš 1 Volný_los 0 Brudna Josef 1
Volný_los 0 Švambergová Lenka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Brudna Josef 1 Volný_los 0 Švambergová Lenka 0 Dubický Josef 1 Šponiar Jiří 1 Volný_los 0 Kindl Miloš 1 Volný_los 0 Švamberg Pavel 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Brudna Oldřich 1 Volný_los 0
Brudna Josef 0 Dubický Josef 1 Šponiar Jiří 1 Kindl Miloš 0 Švamberg Pavel 1 Schneiderová Marie 0 Schneider Petr 0 Brudna Oldřich 1
Dubický Josef 0 Šponiar Jiří 1 Švamberg Pavel 1 Brudna Oldřich 0
Šponiar Jiří 1 Švamberg Pavel 0
Šponiar Jiří 0 Brudna Josef 1
- Brudna Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brudna Josef [CZE007352] |
2. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
3. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
4. | Dubický Josef [CZE016527] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
7. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
7. | Kindl Miloš [CZE014545] |
9. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brudna Josef [CZE007352] |
2. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
3. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
4. | Dubický Josef [CZE016527] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
7. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
7. | Kindl Miloš [CZE014545] |
9. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
Tento turnaj nemá přihlášky online