Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.06.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Dobrík Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Herna Ural, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dobrík Petr [CZE045824] | |
Dobríková Eva [CZE045825] | |
Fiala Patrik [CZE061211] | |
Górecki Adam [CZE061215] | |
Harviš Dalibor [CZE036308] | |
Kalaba Peter [CZE064688] | |
Kotál Lukáš [CZE063148] | |
Křenek Richard [CZE003654] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Mikluš Martin [CZE059853] | |
Nagelová Denisa [CZE050389] | |
Očkay Pavel [CZE011146] |
- Kotál Lukáš0
Kotál Lukáš 2 Očkay Pavel 1
Górecki Adam 1 Kotál Lukáš 2
Górecki Adam 2 Nagelová Denisa 1 Kotál Lukáš 2 Kalaba Peter 1
Dobrík Petr 0 Górecki Adam 2 Luptovec Richard 1 Kotál Lukáš 2
Dobrík Petr 2 Harviš Dalibor 0 Křenek Richard 1 Górecki Adam 2 Dobríková Eva 0 Luptovec Richard 2 Mikluš Martin 0 Kotál Lukáš 2
Volný_los 0 Dobrík Petr 1 Křenek Richard 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dobríková Eva 1 Mikluš Martin 1 Volný_los 0
Kotál Lukáš 1 Volný_los 0 Dobrík Petr 0 Nagelová Denisa 2 Luptovec Richard 2 Křenek Richard 1 Očkay Pavel 1 Volný_los 0 Górecki Adam 1 Volný_los 0 Kalaba Peter 2 Dobríková Eva 0 Harviš Dalibor 2 Mikluš Martin 0 Fiala Patrik 1 Volný_los 0
Kotál Lukáš 1 Nagelová Denisa 2 Luptovec Richard 0 Očkay Pavel 2 Górecki Adam 0 Kalaba Peter 2 Harviš Dalibor 0 Fiala Patrik 2
Nagelová Denisa 1 Očkay Pavel 2 Kalaba Peter 1 Fiala Patrik 2
Očkay Pavel 1 Fiala Patrik 2
Fiala Patrik 2 Kotál Lukáš 1
- Fiala Patrik0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Patrik [CZE061211] |
2. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
3. | Očkay Pavel [CZE011146] |
4. | Górecki Adam [CZE061215] |
5. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
5. | Kalaba Peter [CZE064688] |
7. | Dobrík Petr [CZE045824] |
7. | Luptovec Richard [CZE063147] |
9. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Dobríková Eva [CZE045825] |
9. | Křenek Richard [CZE003654] |
9. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Patrik [CZE061211] |
2. | Kotál Lukáš [CZE063148] |
3. | Očkay Pavel [CZE011146] |
4. | Górecki Adam [CZE061215] |
5. | Nagelová Denisa [CZE050389] |
5. | Kalaba Peter [CZE064688] |
7. | Dobrík Petr [CZE045824] |
7. | Luptovec Richard [CZE063147] |
9. | Mikluš Martin [CZE059853] |
9. | Dobríková Eva [CZE045825] |
9. | Křenek Richard [CZE003654] |
9. | Harviš Dalibor [CZE036308] |
Tento turnaj nemá přihlášky online