Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.05.2020 |
Název | 501 Master out |
Rozhodčí | Šponiar Jiří |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | TP Ohníč Sport klub |
Místo | Sportklub Ohníč, Ohníč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Brudna Oldřich [CZE016471] | |
Dubický Josef [CZE016527] | |
Chára Hynek [CZE037741] | |
Chárová Zdenka [CZE042456] | |
Kindl Miloš [CZE014545] | |
Masopustová Jana [CZE039221] | |
Repetný Pavel [CZE040739] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] | |
Šponiar Jiří [CZE022623] | |
Švamberg Pavel [CZE053069] | |
Švambergová Lenka [CZE056102] | |
Weiner Rudolf [CZE014517] |
- Šponiar Jiří0
Chára Hynek 0 Šponiar Jiří 1
Brudna Josef 0 Chára Hynek 1
Brudna Josef 1 Schneider Petr 0 Chára Hynek 1 Repetný Pavel 0
Brudna Josef 1 Švamberg Pavel 0 Masopustová Jana 0 Chára Hynek 1
Švambergová Lenka 0 Brudna Josef 1 Chárová Zdenka 0 Švamberg Pavel 1 Masopustová Jana 1 Brudna Oldřich 0 Chára Hynek 1 Schneiderová Marie 0
Volný_los 0 Švambergová Lenka 1 Kindl Miloš 0 Chárová Zdenka 1 Masopustová Jana 1 Weiner Rudolf 0 Chára Hynek 1 Volný_los 0
Schneiderová Marie 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Švambergová Lenka 0 Kindl Miloš 0 Dubický Josef 1 Chárová Zdenka 0 Brudna Oldřich 1 Masopustová Jana 0 Švamberg Pavel 1 Repetný Pavel 1 Weiner Rudolf 0 Chára Hynek 0 Šponiar Jiří 1 Brudna Josef 1 Volný_los 0
Schneiderová Marie 0 Schneider Petr 1 Dubický Josef 1 Brudna Oldřich 0 Švamberg Pavel 0 Repetný Pavel 1 Šponiar Jiří 1 Brudna Josef 0
Schneider Petr 0 Dubický Josef 1 Repetný Pavel 0 Šponiar Jiří 1
Dubický Josef 1 Šponiar Jiří 0
Dubický Josef 0 Šponiar Jiří 1
- Šponiar Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
2. | Dubický Josef [CZE016527] |
3. | Chára Hynek [CZE037741] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Repetný Pavel [CZE040739] |
7. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
7. | Masopustová Jana [CZE039221] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
9. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
9. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
13. | Kindl Miloš [CZE014545] |
13. | Weiner Rudolf [CZE014517] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
2. | Dubický Josef [CZE016527] |
3. | Chára Hynek [CZE037741] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Repetný Pavel [CZE040739] |
7. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
7. | Masopustová Jana [CZE039221] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
9. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
9. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
13. | Kindl Miloš [CZE014545] |
13. | Weiner Rudolf [CZE014517] |
Tento turnaj nemá přihlášky online