Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.04.2019 |
Název | Hlava |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Skalka Cup |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Erban Jiří [CZE053288] | |
Forstová Monika [CZE062972] | |
Horká Iva [CZE042800] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Ljubechko Oleksandr [CZE043314] | |
Mann Josef [CZE038392] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316] | |
Železová Jaroslava [CZE053287] |
- Bedlivý Pavel0
Bedlivý Pavel 1 Šlechtová Monika 0
Horká Iva 0 Bedlivý Pavel 1
Horká Iva 1 Korda Milan 0 Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1
Horká Iva 1 Szelke Oskar 0 Kejzlar Pavel 1 Mann Josef 0
Forstová Monika 0 Horká Iva 1 Ljubechko Oleksandr 0 Szelke Oskar 1 Mannová Alena 0 Kejzlar Pavel 1 Erban Jiří 0 Mann Josef 1
Volný_los 0 Forstová Monika 1 Illner Antonín 0 Ljubechko Oleksandr 1 Železová Jaroslava 0 Mannová Alena 1 Erban Jiří 1 Kordová Romana 0
Mann Josef 1 Volný_los 0 Vincenc Lukáš 1 Forstová Monika 0 Kejzlar Pavel 1 Illner Antonín 0 Korda Milan 1 Ljubechko Oleksandr 0 Szelke Oskar 1 Železová Jaroslava 0 Bedlivý Pavel 1 Mannová Alena 0 Erban Jiří 0 Šlechtová Monika 1 Kordová Romana 0 Horká Iva 1
Mann Josef 0 Vincenc Lukáš 1 Kejzlar Pavel 0 Korda Milan 1 Szelke Oskar 0 Bedlivý Pavel 1 Šlechtová Monika 1 Horká Iva 0
Vincenc Lukáš 1 Korda Milan 0 Bedlivý Pavel 0 Šlechtová Monika 1
Vincenc Lukáš 1 Šlechtová Monika 0
Vincenc Lukáš 1 Bedlivý Pavel 0
- Vincenc Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
4. | Horká Iva [CZE042800] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513] |
7. | Mann Josef [CZE038392] |
9. | Erban Jiří [CZE053288] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Ljubechko Oleksandr [CZE043314] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Železová Jaroslava [CZE053287] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
4. | Horká Iva [CZE042800] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513] |
7. | Mann Josef [CZE038392] |
9. | Erban Jiří [CZE053288] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Ljubechko Oleksandr [CZE043314] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Železová Jaroslava [CZE053287] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
Tento turnaj nemá přihlášky online