Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2020 |
Název | Vagon doplnkový |
Rozhodčí | Formanová Monika |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Vagon doplňkový |
Místo | U Vagonu, Velký Třebešov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Izák Milan [CZE045136] | |
Jarkovská Lenka [CZE044616] | |
Jarkovský Robert [CZE042482] | |
Jirků Elen [CZE044613] | |
Melichar David [CZE044617] | |
Melicharová Radka [CZE047070] | |
Seidel Lukáš [CZE031861] | |
Valterová Marie [CZE060815] |
- Formanová Monika0
Formanová Monika 2 Melicharová Radka 0
Formanová Monika 2 Jarkovská Lenka 1
Formanová Monika 2 Jarkovský Robert 0 Jarkovská Lenka 2 Seidel Lukáš 0
Formanová Monika 2 Jirků Elen 0 Valterová Marie 1 Jarkovská Lenka 2
Izák Milan 0 Formanová Monika 2 Volný_los 0 Jirků Elen 1 Volný_los 0 Valterová Marie 1 Volný_los 0 Jarkovská Lenka 1
Volný_los 0 Izák Milan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Jarkovský Robert 1 Volný_los 0 Jarkovská Lenka 2 Izák Milan 0 Valterová Marie 1 Volný_los 0 Melicharová Radka 1 Volný_los 0 Jirků Elen 1 Volný_los 0 Melichar David 1 Volný_los 0 Formanová Monika 1 Volný_los 0 Seidel Lukáš 1 Volný_los 0
Jarkovský Robert 2 Jarkovská Lenka 0 Valterová Marie 1 Melicharová Radka 2 Jirků Elen 1 Melichar David 2 Formanová Monika 1 Seidel Lukáš 2
Jarkovský Robert 1 Melicharová Radka 2 Melichar David 2 Seidel Lukáš 0
Melicharová Radka 0 Melichar David 2
Melichar David 2 Formanová Monika 0
- Melichar David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Melichar David [CZE044617] |
2. | Formanová Monika [CZE056394] |
3. | Melicharová Radka [CZE047070] |
4. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
5. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
5. | Seidel Lukáš [CZE031861] |
7. | Jirků Elen [CZE044613] |
7. | Valterová Marie [CZE060815] |
9. | Izák Milan [CZE045136] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Melichar David [CZE044617] |
2. | Formanová Monika [CZE056394] |
3. | Melicharová Radka [CZE047070] |
4. | Jarkovská Lenka [CZE044616] |
5. | Jarkovský Robert [CZE042482] |
5. | Seidel Lukáš [CZE031861] |
7. | Jirků Elen [CZE044613] |
7. | Valterová Marie [CZE060815] |
9. | Izák Milan [CZE045136] |
Tento turnaj nemá přihlášky online