Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2020 |
Název | hrozen 1 |
Rozhodčí | Světelský Pavel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | U Hroznu, Frýdek - Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocviňok Bohumil [CZE000362] | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Gebauer Michal [CZE060120] | |
Hrabec Jan [CZE063726] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Magnusek Miroslav [CZE060121] | |
Paško René [CZE067124] | |
Rumian Libor [CZE038511] | |
Slavický Jakub [CZE060272] | |
Světelský Pavel [CZE054848] |
- Rumian Libor0
Rumian Libor 1 Gebauer Michal 0
Koždoň Jan 0 Rumian Libor 1
Koždoň Jan 1 Světelský Pavel 0 Bocviňok Bohumil 0 Rumian Libor 1
Magnusek Miroslav 0 Koždoň Jan 1 Slavický Jakub 0 Bocviňok Bohumil 1
Magnusek Miroslav 1 Dulava Petr 0 Volný_los 0 Koždoň Jan 1 Volný_los 0 Slavický Jakub 1 Paško René 0 Bocviňok Bohumil 1
Volný_los 0 Magnusek Miroslav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Paško René 1 Volný_los 0
Bocviňok Bohumil 1 Volný_los 0 Magnusek Miroslav 0 Světelský Pavel 1 Slavický Jakub 1 Volný_los 0 Gebauer Michal 1 Volný_los 0 Koždoň Jan 1 Volný_los 0 Hrabec Jan 1 Volný_los 0 Paško René 0 Rumian Libor 1 Dulava Petr 1 Volný_los 0
Bocviňok Bohumil 0 Světelský Pavel 1 Slavický Jakub 0 Gebauer Michal 1 Koždoň Jan 0 Hrabec Jan 1 Rumian Libor 1 Dulava Petr 0
Světelský Pavel 0 Gebauer Michal 1 Hrabec Jan 1 Rumian Libor 0
Gebauer Michal 0 Hrabec Jan 1
Hrabec Jan 0 Rumian Libor 1
- Rumian Libor0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rumian Libor [CZE038511] |
2. | Hrabec Jan [CZE063726] |
3. | Gebauer Michal [CZE060120] |
4. | Koždoň Jan [CZE017883] |
5. | Světelský Pavel [CZE054848] |
5. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
7. | Magnusek Miroslav [CZE060121] |
7. | Slavický Jakub [CZE060272] |
9. | Paško René [CZE067124] |
9. | Dulava Petr [CZE059544] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rumian Libor [CZE038511] |
2. | Hrabec Jan [CZE063726] |
3. | Gebauer Michal [CZE060120] |
4. | Koždoň Jan [CZE017883] |
5. | Světelský Pavel [CZE054848] |
5. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
7. | Magnusek Miroslav [CZE060121] |
7. | Slavický Jakub [CZE060272] |
9. | Paško René [CZE067124] |
9. | Dulava Petr [CZE059544] |
Tento turnaj nemá přihlášky online