Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.05.2020
NázevCovid-19
RozhodčíAnděra Lukáš
Počet hráčů20
Typ turnajeOpen bez započítání do žebříčků
MístoMJČ Nechyba Nová Včelnice, Nová Včelnice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Běhal Filip [CZE027893]
Benecký Roman [CZE036936]
Březík Jan [CZE059919]
Čábelka Jan [CZE005285]
Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
Hamrozi Tomáš [CZE023441]
Horák Jan [CZE023812]
Jakel Tomáš [CZE026681]
Lár Jakub [CZE062904]
Mráz Adam [CZE056866]
Pešek Marcel [CZE067113]
Piskora Miloslav [CZE041929]
Procházka Filip [CZE050596]
Šimek Ladislav [CZE062382]
Štruncová Michaela [CZE037119]
Tichý Roman [CZE009619]
Trnka Tomáš [CZE052350]
Válek Jakub [CZE050583]
Váňa Lukáš [CZE058027]
Vérosta David [CZE066534]
  •  Benecký Roman0
  • Benecký Roman3
    Procházka Filip0
  •  
  • Benecký Roman3
    Hamrozi Tomáš0
  •  
  • Benecký Roman3
    Březík Jan1
  •  
  • Mráz Adam1
    Hamrozi Tomáš3
  •  
  • Farhat Mohamed Fakher0
    Benecký Roman3
  •  
  • Čábelka Jan0
    Mráz Adam3
  •  
  • Běhal Filip0
    Farhat Mohamed Fakher3
  •  
  • Benecký Roman3
    Lár Jakub0
  •  
  • Válek Jakub1
    Čábelka Jan3
  •  
  • Mráz Adam3
    Jakel Tomáš2
  •  
  • Štruncová Michaela1
    Běhal Filip3
  •  
  • Tichý Roman0
    Benecký Roman3
  •  
  • Válek Jakub3
    Trnka Tomáš0
  •  
  • Vérosta David0
    Mráz Adam3
  •  
  • Piskora Miloslav0
    Štruncová Michaela3
  •  
  • Volný_los0
    Běhal Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Tichý Roman1
  •  
  • Benecký Roman3
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Pešek Marcel1
    Válek Jakub3
  •  
  • Volný_los0
    Trnka Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Vérosta David1
  •  
  • Mráz Adam3
    Váňa Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Piskora Miloslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Benecký Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pešek Marcel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Váňa Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Piskora Miloslav0
    Lár Jakub3
  •  
  • Procházka Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Vérosta David1
    Volný_los0
  •  
  • Trnka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrozi Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Benecký Roman2
    Farhat Mohamed Fakher3
  •  
  • Válek Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Horák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šimek Ladislav3
    Pešek Marcel0
  •  
  • Jakel Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Tichý Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Čábelka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Běhal Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Březík Jan3
    Mráz Adam2
  •  
  • Štruncová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Váňa Lukáš0
    Lár Jakub3
  •  
  • Procházka Filip3
    Vérosta David0
  •  
  • Trnka Tomáš2
    Hamrozi Tomáš3
  •  
  • Farhat Mohamed Fakher3
    Válek Jakub1
  •  
  • Horák Jan3
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Jakel Tomáš3
    Tichý Roman2
  •  
  • Čábelka Jan3
    Běhal Filip1
  •  
  • Březík Jan3
    Štruncová Michaela0
  •  
  • Lár Jakub0
    Procházka Filip3
  •  
  • Hamrozi Tomáš3
    Farhat Mohamed Fakher1
  •  
  • Horák Jan3
    Jakel Tomáš1
  •  
  • Čábelka Jan1
    Březík Jan3
  •  
  • Procházka Filip3
    Hamrozi Tomáš0
  •  
  • Horák Jan3
    Březík Jan0
  •  
  • Procházka Filip1
    Horák Jan3
  •  
  • Horák Jan0
    Benecký Roman3
  •  
  •  Benecký Roman0
#Hráč nebo pár
1.Benecký Roman [CZE036936]
2.Horák Jan [CZE023812]
3.Procházka Filip [CZE050596]
4.Hamrozi Tomáš [CZE023441]
5.Březík Jan [CZE059919]
5.Mráz Adam [CZE056866]
7.Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
7.Čábelka Jan [CZE005285]
9.Jakel Tomáš [CZE026681]
9.Válek Jakub [CZE050583]
9.Lár Jakub [CZE062904]
9.Běhal Filip [CZE027893]
13.Štruncová Michaela [CZE037119]
13.Tichý Roman [CZE009619]
13.Trnka Tomáš [CZE052350]
13.Vérosta David [CZE066534]
17.Piskora Miloslav [CZE041929]
17.Váňa Lukáš [CZE058027]
17.Pešek Marcel [CZE067113]
17.Šimek Ladislav [CZE062382]
#Hráč nebo pár
1.Benecký Roman [CZE036936]
2.Horák Jan [CZE023812]
3.Procházka Filip [CZE050596]
4.Hamrozi Tomáš [CZE023441]
5.Březík Jan [CZE059919]
5.Mráz Adam [CZE056866]
7.Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
7.Čábelka Jan [CZE005285]
9.Jakel Tomáš [CZE026681]
9.Válek Jakub [CZE050583]
9.Lár Jakub [CZE062904]
9.Běhal Filip [CZE027893]
13.Štruncová Michaela [CZE037119]
13.Tichý Roman [CZE009619]
13.Trnka Tomáš [CZE052350]
13.Vérosta David [CZE066534]
17.Piskora Miloslav [CZE041929]
17.Váňa Lukáš [CZE058027]
17.Pešek Marcel [CZE067113]
17.Šimek Ladislav [CZE062382]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz