Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.03.2020
NázevO Pohár Sparty Úpice 2020
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů20
Typ turnajeO pohár Sparty
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Beneš Lukáš [CZE039595]
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Hloušek Jaroslav [CZE012355]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Knap Martin [CZE046848]
Máslová Iva [CZE052128]
Michalička Patrik [CZE034566]
Mráz Radek [CZE044716]
Petrus Karel [CZE038853]
Rádler Karel [CZE062657]
Semerák Jan [CZE052126]
Schmidtová Kateřina [CZE049881]
Stiller Jakub [CZE066608]
Šandová Eva [CZE056779]
Trdlikát Libor [CZE025558]
Velcová Martina [CZE061376]
Vít Jan [CZE033577]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Vít Jan0
  • Knap Martin0
    Vít Jan1
  •  
  • Knap Martin1
    Semerák Jan0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Knap Martin1
  •  
  • Semerák Jan1
    Michalička Patrik0
  •  
  • Dvořáček Aleš0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Semerák Jan1
    Petrus Karel0
  •  
  • Schmidtová Kateřina0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Beneš Lukáš0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Semerák Jan1
  •  
  • Hloušek Jaroslav0
    Petrus Karel1
  •  
  • Illner Antonín0
    Schmidtová Kateřina1
  •  
  • Rádler Karel0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Šandová Eva0
  •  
  • Hloušek Jaroslav1
    Máslová Iva0
  •  
  • Stiller Jakub0
    Illner Antonín1
  •  
  • Volný_los0
    Schmidtová Kateřina1
  •  
  • Volný_los0
    Rádler Karel1
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Mráz Radek0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Šandová Eva1
  •  
  • Volný_los0
    Hloušek Jaroslav1
  •  
  • Velcová Martina0
    Máslová Iva1
  •  
  • Volný_los0
    Stiller Jakub1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Máslová Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Stiller Jakub0
    Michalička Patrik1
  •  
  • Hloušek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Šandová Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Petrus Karel1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Rádler Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Schmidtová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín1
    Velcová Martina0
  •  
  • Knap Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Máslová Iva0
    Michalička Patrik1
  •  
  • Hloušek Jaroslav0
    Beneš Lukáš1
  •  
  • Šandová Eva0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Mráz Radek0
    Petrus Karel1
  •  
  • Rádler Karel0
    Vít Jan1
  •  
  • Schmidtová Kateřina0
    Semerák Jan1
  •  
  • Illner Antonín0
    Knap Martin1
  •  
  • Michalička Patrik1
    Beneš Lukáš0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Petrus Karel0
    Vít Jan1
  •  
  • Semerák Jan0
    Knap Martin1
  •  
  • Michalička Patrik0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Vít Jan1
    Knap Martin0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Vít Jan0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Vít Jan0
  •  
  •  Bedlivý Pavel0
#Hráč nebo pár
1.Bedlivý Pavel [CZE004877]
2.Vít Jan [CZE033577]
3.Knap Martin [CZE046848]
4.Semerák Jan [CZE052126]
5.Trdlikát Libor [CZE025558]
5.Michalička Patrik [CZE034566]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
7.Petrus Karel [CZE038853]
9.Hloušek Jaroslav [CZE012355]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Beneš Lukáš [CZE039595]
9.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Šandová Eva [CZE056779]
13.Rádler Karel [CZE062657]
13.Illner Antonín [CZE061377]
17.Velcová Martina [CZE061376]
17.Kejzlar Pavel [CZE045021]
17.Mráz Radek [CZE044716]
17.Stiller Jakub [CZE066608]
#Hráč nebo pár
1.Bedlivý Pavel [CZE004877]
2.Vít Jan [CZE033577]
3.Knap Martin [CZE046848]
4.Semerák Jan [CZE052126]
5.Trdlikát Libor [CZE025558]
5.Michalička Patrik [CZE034566]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
7.Petrus Karel [CZE038853]
9.Hloušek Jaroslav [CZE012355]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Beneš Lukáš [CZE039595]
9.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Šandová Eva [CZE056779]
13.Rádler Karel [CZE062657]
13.Illner Antonín [CZE061377]
17.Velcová Martina [CZE061376]
17.Kejzlar Pavel [CZE045021]
17.Mráz Radek [CZE044716]
17.Stiller Jakub [CZE066608]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz