Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.03.2020 |
Název | teplicky pohar 501DO/MO |
Rozhodčí | Novák Milan |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kapitán Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Žák Petr [CZE060082] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Pusch Petr0
Pusch Petr 1 Veleba Květoslav 0
Pusch Petr 1 Blahník Zdeněk 0
Pusch Petr 1 Živná Andrea 0 Blahník Zdeněk 1 Blahníková Lenka 0
Žák Petr 0 Pusch Petr 1 Blahník Zdeněk 1 Waldhauserová Naděžda 0
Žák Petr 1 Šlabjarová Pavla 0 Pusch Petr 1 Obr Jiří 0 Korba Jan 0 Blahník Zdeněk 1 Waldhauserová Naděžda 1 Kolařík Tomáš 0
Volný_los 0 Žák Petr 1 Pusch Petr 1 Marková Jitka 0 Korba Jan 1 Hájek Otto 0 Waldhauserová Naděžda 1 Volný_los 0
Živná Andrea 1 Volný_los 0 Žák Petr 0 Kolařík Tomáš 1 Blahník Zdeněk 1 Pusch Petr 0 Veleba Květoslav 1 Marková Jitka 0 Korba Jan 0 Obr Jiří 1 Kropáček Jindřich 1 Hájek Otto 0 Waldhauserová Naděžda 0 Blahníková Lenka 1 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0
Živná Andrea 1 Kolařík Tomáš 0 Blahník Zdeněk 0 Veleba Květoslav 1 Obr Jiří 0 Kropáček Jindřich 1 Blahníková Lenka 1 Šlabjarová Pavla 0
Živná Andrea 0 Veleba Květoslav 1 Kropáček Jindřich 1 Blahníková Lenka 0
Veleba Květoslav 0 Kropáček Jindřich 1
Kropáček Jindřich 1 Pusch Petr 0
- Kropáček Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Pusch Petr [CZE054940] |
3. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
7. | Žák Petr [CZE060082] |
7. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Hájek Otto [CZE055126] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Pusch Petr [CZE054940] |
3. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
7. | Žák Petr [CZE060082] |
7. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Hájek Otto [CZE055126] |
Tento turnaj nemá přihlášky online