Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.03.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkách , Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bejček Petr [CZE046987] | |
Boublík Jiří [CZE002018] | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Döme Matěj [CZE000455] | |
Falge Josef [CZE001872] | |
Helebrant Robert [CZE059715] | |
Kapicová Alice [CZE055943] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Nerušil Marek [CZE059026] | |
Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Pavlík Ondřej [CZE060420] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Šimák Jan [CZE060820] |
- Onduš Vladimír0
Labant Milan 0 Onduš Vladimír 1
Boublík Jiří 0 Labant Milan 1
Boublík Jiří 1 Pavlík Ondřej 0 Slabý Jaroslav 0 Labant Milan 1
Brouková Eva 0 Boublík Jiří 1 Falge Josef 0 Slabý Jaroslav 1
Brouková Eva 1 Bejček Petr 0 Kapicová Alice 0 Boublík Jiří 1 Falge Josef 1 Döme Matěj 0 Slabý Jaroslav 1 Šimák Jan 0
Volný_los 0 Brouková Eva 1 Kapicová Alice 1 Helebrant Robert 0 Falge Josef 1 Labantová Radka 0 Brouk Petr 0 Slabý Jaroslav 1
Šimák Jan 1 Volný_los 0 Brouková Eva 0 Onduš Vladimír 1 Kapicová Alice 0 Pavlík Ondřej 1 Döme Matěj 1 Helebrant Robert 0 Boublík Jiří 1 Falge Josef 0 Labantová Radka 0 Nerušil Marek 1 Bejček Petr 1 Brouk Petr 0 Slabý Jaroslav 0 Labant Milan 1
Šimák Jan 0 Onduš Vladimír 1 Pavlík Ondřej 1 Döme Matěj 0 Boublík Jiří 0 Nerušil Marek 1 Bejček Petr 0 Labant Milan 1
Onduš Vladimír 1 Pavlík Ondřej 0 Nerušil Marek 1 Labant Milan 0
Onduš Vladimír 0 Nerušil Marek 1
Nerušil Marek 1 Onduš Vladimír 0
- Nerušil Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Marek [CZE059026] |
2. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Boublík Jiří [CZE002018] |
5. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Brouková Eva [CZE043339] |
7. | Falge Josef [CZE001872] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Kapicová Alice [CZE055943] |
9. | Bejček Petr [CZE046987] |
13. | Helebrant Robert [CZE059715] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Brouk Petr [CZE034490] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Marek [CZE059026] |
2. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Boublík Jiří [CZE002018] |
5. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
5. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Brouková Eva [CZE043339] |
7. | Falge Josef [CZE001872] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Kapicová Alice [CZE055943] |
9. | Bejček Petr [CZE046987] |
13. | Helebrant Robert [CZE059715] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Brouk Petr [CZE034490] |
Tento turnaj nemá přihlášky online