Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.03.2020 |
Název | JC Sportbar Kolečko |
Rozhodčí | Indra Petr |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | JC Liberec Sportbar Kolečko |
Místo | Sportbar Kolečko, Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Lukáš [CZE031071] | |
Baroň Roman [CZE056589] | |
Beránek Karel [CZE064176] | |
Bičiště Miroslav [CZE010447] | |
Bičišťová Marcela [CZE024748] | |
Dvořák Jan [CZE051582] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Indra Petr [CZE058702] | |
Klindera Ladislav [CZE033021] | |
Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] | |
Kočí Radek [CZE014645] | |
Koch Tomáš [CZE061675] | |
Kubánek Jaroslav [CZE062395] | |
Novák Jan [CZE057060] | |
Pour Karel [CZE061463] | |
Přibyl Jan [CZE064026] | |
Přibyl Milan [CZE062467] | |
Rebroš Patrik [CZE058129] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Samlerová Michaela [CZE048405] | |
Šikolová Šárka [CZE055144] | |
Škaloud František [CZE061476] | |
Škaloudová Lenka [CZE062502] | |
Šlambor Zdeněk [CZE052010] | |
Valentko František [CZE059103] |
- Přibyl Jan0
Šlambor Zdeněk 0 Přibyl Jan 1
Šlambor Zdeněk 1 Indra Petr 0
Šlambor Zdeněk 1 Přibyl Milan 0 Samko Robert 0 Indra Petr 1
Hladík Rostislav 0 Šlambor Zdeněk 1 Klindera Ladislav 0 Samko Robert 1
Šikolová Šárka 0 Hladík Rostislav 1 Šlambor Zdeněk 1 Baroň Roman 0 Klindera Ladislav 1 Škaloudová Lenka 0 Adámek Lukáš 0 Samko Robert 1
Šikolová Šárka 1 Samlerová Michaela 0 Kubánek Jaroslav 0 Šlambor Zdeněk 1 Kobrová Vrbová Karolína 0 Klindera Ladislav 1 Adámek Lukáš 1 Škaloud František 0
Šikolová Šárka 1 Beránek Karel 0 Bičišťová Marcela 0 Samlerová Michaela 1 Kubánek Jaroslav 1 Kočí Radek 0 Pour Karel 0 Šlambor Zdeněk 1 Kobrová Vrbová Karolína 1 Bičiště Miroslav 0 Klindera Ladislav 1 Novák Jan 0 Adámek Lukáš 1 Dvořák Jan 0 Škaloud František 1 Rebroš Patrik 0
Volný_los 0 Šikolová Šárka 1 Valentko František 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Kubánek Jaroslav 1 Pour Karel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kobrová Vrbová Karolína 1 Klindera Ladislav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Adámek Lukáš 1 Škaloud František 1 Volný_los 0
Rebroš Patrik 1 Volný_los 0 Šikolová Šárka 0 Přibyl Jan 1 Valentko František 0 Dvořák Jan 1 Bičišťová Marcela 0 Baroň Roman 1 Indra Petr 1 Volný_los 0 Kubánek Jaroslav 0 Novák Jan 1 Pour Karel 0 Hladík Rostislav 1 Bičiště Miroslav 1 Volný_los 0 Samko Robert 1 Volný_los 0 Šlambor Zdeněk 1 Kobrová Vrbová Karolína 0 Koch Tomáš 1 Klindera Ladislav 0 Kočí Radek 1 Volný_los 0 Samlerová Michaela 1 Volný_los 0 Adámek Lukáš 0 Přibyl Milan 1 Škaloud František 0 Škaloudová Lenka 1 Beránek Karel 1 Volný_los 0
Rebroš Patrik 0 Přibyl Jan 1 Dvořák Jan 0 Baroň Roman 1 Indra Petr 1 Novák Jan 0 Hladík Rostislav 1 Bičiště Miroslav 0 Samko Robert 1 Šlambor Zdeněk 0 Koch Tomáš 1 Kočí Radek 0 Samlerová Michaela 0 Přibyl Milan 1 Škaloudová Lenka 1 Beránek Karel 0
Přibyl Jan 1 Baroň Roman 0 Indra Petr 1 Hladík Rostislav 0 Samko Robert 0 Koch Tomáš 1 Přibyl Milan 1 Škaloudová Lenka 0
Přibyl Jan 1 Indra Petr 0 Koch Tomáš 1 Přibyl Milan 0
Přibyl Jan 0 Koch Tomáš 1
Koch Tomáš 1 Přibyl Jan 0
- Koch Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koch Tomáš [CZE061675] |
2. | Přibyl Jan [CZE064026] |
3. | Šlambor Zdeněk [CZE052010] |
4. | Indra Petr [CZE058702] |
5. | Přibyl Milan [CZE062467] |
5. | Samko Robert [CZE025166] |
7. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Klindera Ladislav [CZE033021] |
9. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
9. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Baroň Roman [CZE056589] |
9. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
13. | Škaloud František [CZE061476] |
13. | Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] |
13. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Samlerová Michaela [CZE048405] |
17. | Rebroš Patrik [CZE058129] |
17. | Dvořák Jan [CZE051582] |
17. | Novák Jan [CZE057060] |
17. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
17. | Pour Karel [CZE061463] |
17. | Kočí Radek [CZE014645] |
17. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Beránek Karel [CZE064176] |
25. | Valentko František [CZE059103] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koch Tomáš [CZE061675] |
2. | Přibyl Jan [CZE064026] |
3. | Šlambor Zdeněk [CZE052010] |
4. | Indra Petr [CZE058702] |
5. | Přibyl Milan [CZE062467] |
5. | Samko Robert [CZE025166] |
7. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
7. | Klindera Ladislav [CZE033021] |
9. | Adámek Lukáš [CZE031071] |
9. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Baroň Roman [CZE056589] |
9. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
13. | Škaloud František [CZE061476] |
13. | Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] |
13. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Samlerová Michaela [CZE048405] |
17. | Rebroš Patrik [CZE058129] |
17. | Dvořák Jan [CZE051582] |
17. | Novák Jan [CZE057060] |
17. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
17. | Pour Karel [CZE061463] |
17. | Kočí Radek [CZE014645] |
17. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Beránek Karel [CZE064176] |
25. | Valentko František [CZE059103] |
Tento turnaj nemá přihlášky online