Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.03.2020
NázevČDS Cup Knihovna 4. Kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů12
Typ turnajeČDS Cup Olomouc I.
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Beníček Jakub [CZE024566]
Králík Martin [CZE053579]
Matiáš Jiří [CZE061535]
Nerušil Jaroslav [CZE024591]
Sobotková Eva [CZE035591]
Šrom Zdeněk [CZE049070]
Telíšek Michal [CZE000968]
Tichý Antonín [CZE049595]
Tomík Marek [CZE060482]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2ČDS Cup Knihovna 4. Kolo
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Tomík Marek0
  • Tomík Marek1
    Vyhlídalová Müllerová Dana0
  •  
  • Benda Lukáš0
    Tomík Marek1
  •  
  • Matiáš Jiří0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Tomík Marek1
    Nerušil Jaroslav0
  •  
  • Telíšek Michal0
    Matiáš Jiří1
  •  
  • Beníček Jakub0
    Tomík Marek1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk0
    Telíšek Michal1
  •  
  • Králík Martin0
    Matiáš Jiří1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Šrom Zdeněk0
    Tomík Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Králík Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Šrom Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Tomík Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Vyhlídal Zbyněk0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Králík Martin0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana1
    Volný_los0
  •  
  • Matiáš Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Tichý Antonín1
    Sobotková Eva0
  •  
  • Šrom Zdeněk0
    Telíšek Michal1
  •  
  • Nerušil Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Tomík Marek0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Beníček Jakub0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Matiáš Jiří0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Telíšek Michal0
    Nerušil Jaroslav1
  •  
  • Benda Lukáš0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Tichý Antonín1
    Nerušil Jaroslav0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Tichý Antonín1
    Tomík Marek0
  •  
  •  Tichý Antonín0
#Hráč nebo pár
1.Tichý Antonín [CZE049595]
2.Tomík Marek [CZE060482]
3.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Matiáš Jiří [CZE061535]
5.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
7.Beníček Jakub [CZE024566]
9.Šrom Zdeněk [CZE049070]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Králík Martin [CZE053579]
9.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
#Hráč nebo pár
1.Tichý Antonín [CZE049595]
2.Tomík Marek [CZE060482]
3.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Matiáš Jiří [CZE061535]
5.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
7.Beníček Jakub [CZE024566]
9.Šrom Zdeněk [CZE049070]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Králík Martin [CZE053579]
9.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz