Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.03.2020 |
Název | Dvojice |
Rozhodčí | Menšík Radek |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | U Pipkina, Praha 4 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Jaroslav [CZE004321], Marvalová Dana [CZE060284] | |
Hamšík Robert [CZE059170], Sedláček Luděk [CZE065621] | |
Holodňák Petr [CZE061203], Korbel Tomáš [CZE061515] | |
Menšík Radek [CZE000609], Novák Vladimír [CZE036995] | |
Němec Pavel [CZE062785], Němec Jáchym [CZE063233] | |
Procházka Lubomír [CZE030947], Marval Petr [CZE011036] | |
Ščotka Jaroslav [CZE015510], Kreuziger Jan [CZE040756] | |
Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pecha Ondřej [CZE044177] |
- Menšík, Novák0
Němec, Němec 0 Menšík, Novák 1
Němec, Němec 1 Holodňák, Korbel 0
Šnejdarová, Pecha 0 Němec, Němec 1 Holodňák, Korbel 1 Procházka, Marval 0
Adámek, Marvalová 0 Šnejdarová, Pecha 1 Hamšík, Sedláček 0 Holodňák, Korbel 1
Ščotka, Kreuziger 1 Adámek, Marvalová 0 Procházka, Marval 1 Šnejdarová, Pecha 0 Hamšík, Sedláček 0 Menšík, Novák 1 Němec, Němec 1 Holodňák, Korbel 0
Ščotka, Kreuziger 1 Procházka, Marval 0 Menšík, Novák 1 Němec, Němec 0
Ščotka, Kreuziger 1 Menšík, Novák 0
Ščotka, Kreuziger 1 Menšík, Novák 0
- Ščotka, Kreuziger0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ščotka Jaroslav [CZE015510], Kreuziger Jan [CZE040756] |
2. | Menšík Radek [CZE000609], Novák Vladimír [CZE036995] |
3. | Němec Pavel [CZE062785], Němec Jáchym [CZE063233] |
4. | Holodňák Petr [CZE061203], Korbel Tomáš [CZE061515] |
5. | Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Procházka Lubomír [CZE030947], Marval Petr [CZE011036] |
7. | Adámek Jaroslav [CZE004321], Marvalová Dana [CZE060284] |
7. | Hamšík Robert [CZE059170], Sedláček Luděk [CZE065621] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ščotka Jaroslav [CZE015510], Kreuziger Jan [CZE040756] |
2. | Menšík Radek [CZE000609], Novák Vladimír [CZE036995] |
3. | Němec Pavel [CZE062785], Němec Jáchym [CZE063233] |
4. | Holodňák Petr [CZE061203], Korbel Tomáš [CZE061515] |
5. | Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Procházka Lubomír [CZE030947], Marval Petr [CZE011036] |
7. | Adámek Jaroslav [CZE004321], Marvalová Dana [CZE060284] |
7. | Hamšík Robert [CZE059170], Sedláček Luděk [CZE065621] |
Tento turnaj nemá přihlášky online