Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.03.2019 |
Název | damska jizda vloženy spesial |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Horká Pavlína [CZE060948] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Sejkorová Irena [CZE038393] | |
Srnková Naděžda [CZE005113] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] |
- Szelke Oskar0
Szelke Oskar 1 Bedlivý Pavel 0
Szelke Oskar 1 Kordová Romana 0
Szelke Oskar 1 Sejkorová Irena 0 Korda Milan 0 Kordová Romana 1
Illner Antonín 0 Szelke Oskar 1 Korda Milan 1 Goldmann Petr 0
Illner Antonín 1 Srnková Naděžda 0 Kejzlar Pavel 0 Szelke Oskar 1 Horká Pavlína 0 Korda Milan 1 Szelke Nikola 0 Goldmann Petr 1
Volný_los 0 Illner Antonín 1 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Horká Pavlína 1 Szelke Nikola 1 Volný_los 0
Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Illner Antonín 0 Kejzlar Pavel 0 Korda Milan 1 Sejkorová Irena 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Horká Pavlína 0 Mannová Alena 1 Szelke Nikola 0 Srnková Naděžda 1 Volný_los 0
Bedlivý Pavel 1 Goldmann Petr 0 Korda Milan 0 Sejkorová Irena 1 Szelke Oskar 0 Kordová Romana 1 Mannová Alena 1 Srnková Naděžda 0
Bedlivý Pavel 1 Sejkorová Irena 0 Kordová Romana 0 Mannová Alena 1
Bedlivý Pavel 0 Mannová Alena 1
Mannová Alena 1 Szelke Oskar 0
- Mannová Alena0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mannová Alena [CZE053232] |
2. | Szelke Oskar [CZE056513] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Sejkorová Irena [CZE038393] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Horká Pavlína [CZE060948] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mannová Alena [CZE053232] |
2. | Szelke Oskar [CZE056513] |
3. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
4. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Sejkorová Irena [CZE038393] |
5. | Korda Milan [CZE041275] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Horká Pavlína [CZE060948] |
Tento turnaj nemá přihlášky online