Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.03.2020 |
Název | Gustlíček 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustlíček , Frýdek Mistek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Grucmanová Eliška [CZE062305] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Kadavý Zdeněk0
Kadavý Zdeněk 1 Škrdla Ladislav 0
Opěla Robin 0 Kadavý Zdeněk 1
Malíková Naděžda 0 Opěla Robin 1 Gregor Zdenek 0 Kadavý Zdeněk 1
Malíková Naděžda 1 Grucmanová Eliška 0 Brychlec Lukáš 0 Gregor Zdenek 1
Malíková Naděžda 1 Otipka Tomáš 0 Volný_los 0 Grucmanová Eliška 1 Volný_los 0 Brychlec Lukáš 1 Kandl Martin 0 Gregor Zdenek 1
Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kandl Martin 1 Volný_los 0
Gregor Zdenek 1 Volný_los 0 Malíková Naděžda 0 Opěla Robin 1 Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0 Grucmanová Eliška 1 Volný_los 0 Kadavý Zdeněk 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Kandl Martin 0 Otipka Tomáš 1 Volný_los 0
Gregor Zdenek 0 Opěla Robin 1 Brychlec Lukáš 0 Škrdla Ladislav 1 Grucmanová Eliška 0 Kadavý Zdeněk 1 Vnenk Rostislav 1 Otipka Tomáš 0
Opěla Robin 0 Škrdla Ladislav 1 Kadavý Zdeněk 0 Vnenk Rostislav 1
Škrdla Ladislav 0 Vnenk Rostislav 1
Vnenk Rostislav 1 Kadavý Zdeněk 0
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
7. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
7. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
Tento turnaj nemá přihlášky online