Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.03.2020 |
Název | Sportbar Hostivař 1 |
Rozhodčí | Šlehofr David |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Sportbar Hostivař, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Davídek David [CZE063408] | |
Dočkal Ladislav [CZE063763] | |
Ejem Jaromír [CZE029350] | |
Forman Bohumil [CZE060237] | |
Gutvirt Petr [CZE001292] | |
Hergetová Monika [CZE031649] | |
Holodňák Petr [CZE061203] | |
Hudeček Tomáš [CZE060851] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kapal Tomáš [CZE048907] | |
Kopecký Jiří [CZE064056] | |
Korbel Tomáš [CZE061515] | |
Kotek Tomáš [CZE065378] | |
Němec Pavel [CZE062785] | |
Novák Pavel [CZE049820] | |
Novák Petr [CZE063590] | |
Pecha Ondřej [CZE044177] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Puharič Petr [CZE043225] | |
Rieb Tomáš [CZE060909] | |
Roubalová Lucie [CZE033944] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Šnejdarová Jitka [CZE060106] | |
Švorcová Zuzana [CZE062930] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Řehoř Martin0
Řehoř Martin 1 Gutvirt Petr 0
Ejem Jaromír 0 Řehoř Martin 1
Kopecký Jiří 0 Ejem Jaromír 1 Řehoř Martin 1 Přibyl Robert 0
Kopecký Jiří 1 Kapal Tomáš 0 Řehoř Martin 1 Forman Bohumil 0
Kopecký Jiří 1 Dočkal Ladislav 0 Kapal Tomáš 1 Zahajský Václav 0 Řehoř Martin 1 Hergetová Monika 0 Forman Bohumil 1 Holodňák Petr 0
Kopecký Jiří 1 Novák Pavel 0 Kameník Tomáš 0 Kapal Tomáš 1 Šnejdarová Jitka 0 Řehoř Martin 1 Forman Bohumil 1 Pecha Ondřej 0
Kotek Tomáš 0 Kopecký Jiří 1 Novák Petr 0 Novák Pavel 1 Kameník Tomáš 1 Hudeček Tomáš 0 Kapal Tomáš 1 Švorcová Zuzana 0 Šnejdarová Jitka 1 Rieb Tomáš 0 Davídek David 0 Řehoř Martin 1 Forman Bohumil 1 Korbel Tomáš 0 Němec Pavel 0 Pecha Ondřej 1
Volný_los 0 Kotek Tomáš 1 Novák Petr 1 Roubalová Lucie 0 Volný_los 0 Kameník Tomáš 1 Kapal Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šnejdarová Jitka 1 Davídek David 1 Volný_los 0 Šlehofr David 0 Forman Bohumil 1 Němec Pavel 1 Volný_los 0
Zahajský Václav 1 Volný_los 0 Kotek Tomáš 0 Pecha Ondřej 1 Přibyl Robert 1 Novák Petr 0 Roubalová Lucie 0 Korbel Tomáš 1 Řehoř Martin 1 Volný_los 0 Gutvirt Petr 1 Kameník Tomáš 0 Rieb Tomáš 1 Kapal Tomáš 0 Dočkal Ladislav 1 Volný_los 0 Holodňák Petr 1 Volný_los 0 Švorcová Zuzana 1 Šnejdarová Jitka 0 Davídek David 0 Hudeček Tomáš 1 Ejem Jaromír 1 Volný_los 0 Novák Pavel 1 Šlehofr David 0 Puharič Petr 1 Forman Bohumil 0 Němec Pavel 0 Hergetová Monika 1 Kopecký Jiří 1 Volný_los 0
Zahajský Václav 1 Pecha Ondřej 0 Přibyl Robert 1 Korbel Tomáš 0 Řehoř Martin 0 Gutvirt Petr 1 Rieb Tomáš 0 Dočkal Ladislav 1 Holodňák Petr 1 Švorcová Zuzana 0 Hudeček Tomáš 0 Ejem Jaromír 1 Novák Pavel 0 Puharič Petr 1 Hergetová Monika 1 Kopecký Jiří 0
Zahajský Václav 0 Přibyl Robert 1 Gutvirt Petr 1 Dočkal Ladislav 0 Holodňák Petr 0 Ejem Jaromír 1 Puharič Petr 1 Hergetová Monika 0
Přibyl Robert 0 Gutvirt Petr 1 Ejem Jaromír 0 Puharič Petr 1
Gutvirt Petr 0 Puharič Petr 1
Puharič Petr 1 Řehoř Martin 0
- Puharič Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puharič Petr [CZE043225] |
2. | Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
4. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
5. | Kopecký Jiří [CZE064056] |
5. | Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Kapal Tomáš [CZE048907] |
7. | Forman Bohumil [CZE060237] |
9. | Holodňák Petr [CZE061203] |
9. | Hergetová Monika [CZE031649] |
9. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Dočkal Ladislav [CZE063763] |
13. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
13. | Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
13. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
13. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Němec Pavel [CZE062785] |
17. | Korbel Tomáš [CZE061515] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Rieb Tomáš [CZE060909] |
17. | Švorcová Zuzana [CZE062930] |
17. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
17. | Novák Petr [CZE063590] |
17. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
25. | Šlehofr David [CZE056664] |
25. | Roubalová Lucie [CZE033944] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puharič Petr [CZE043225] |
2. | Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
4. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
5. | Kopecký Jiří [CZE064056] |
5. | Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Kapal Tomáš [CZE048907] |
7. | Forman Bohumil [CZE060237] |
9. | Holodňák Petr [CZE061203] |
9. | Hergetová Monika [CZE031649] |
9. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Dočkal Ladislav [CZE063763] |
13. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
13. | Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
13. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
13. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Němec Pavel [CZE062785] |
17. | Korbel Tomáš [CZE061515] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Rieb Tomáš [CZE060909] |
17. | Švorcová Zuzana [CZE062930] |
17. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
17. | Novák Petr [CZE063590] |
17. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
25. | Šlehofr David [CZE056664] |
25. | Roubalová Lucie [CZE033944] |
Tento turnaj nemá přihlášky online