Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.02.2020 |
Název | Hanzy |
Rozhodčí | Mík Jiří |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | U Hanzyho, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čanecká Lenka [CZE065501] | |
Folvarčný Patrik [CZE004904] | |
Gehry Miroslav [CZE064194] | |
Chromík Petr [CZE062820] | |
Chromík Petr st. [CZE062821] | |
Mík Jiří [CZE021522] | |
Pršala Jiří [CZE048929] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Rapanová Kateřina [CZE061934] | |
Stříbný Jiří [CZE060372] | |
Zedník Jaroslav [CZE062926] |
- Stříbný Jiří0
Folvarčný Patrik 0 Stříbný Jiří 1
Folvarčný Patrik 1 Čanecká Lenka 0
Rapanová Kateřina 0 Folvarčný Patrik 1 Pršala Jiří 0 Čanecká Lenka 1
Rapanová Kateřina 1 Chromík Petr 0 Chromík Petr st. 0 Pršala Jiří 1
Rapanová Kateřina 1 Zedník Jaroslav 0 Volný_los 0 Chromík Petr 1 Chromík Petr st. 1 Gehry Miroslav 0 Mík Jiří 0 Pršala Jiří 1
Volný_los 0 Rapanová Kateřina 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Chromík Petr st. 1 Mík Jiří 1 Volný_los 0
Puman Pavel 1 Volný_los 0 Pršala Jiří 1 Rapanová Kateřina 0 Gehry Miroslav 1 Volný_los 0 Folvarčný Patrik 1 Volný_los 0 Čanecká Lenka 1 Volný_los 0 Chromík Petr st. 0 Chromík Petr 1 Zedník Jaroslav 1 Mík Jiří 0 Stříbný Jiří 1 Volný_los 0
Puman Pavel 1 Pršala Jiří 0 Gehry Miroslav 0 Folvarčný Patrik 1 Čanecká Lenka 1 Chromík Petr 0 Zedník Jaroslav 0 Stříbný Jiří 1
Puman Pavel 1 Folvarčný Patrik 0 Čanecká Lenka 0 Stříbný Jiří 1
Puman Pavel 1 Stříbný Jiří 0
Puman Pavel 1 Stříbný Jiří 0
- Puman Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puman Pavel [CZE062152] |
2. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
3. | Folvarčný Patrik [CZE004904] |
4. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
5. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
5. | Pršala Jiří [CZE048929] |
7. | Chromík Petr [CZE062820] |
7. | Chromík Petr st. [CZE062821] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | Gehry Miroslav [CZE064194] |
9. | Zedník Jaroslav [CZE062926] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puman Pavel [CZE062152] |
2. | Stříbný Jiří [CZE060372] |
3. | Folvarčný Patrik [CZE004904] |
4. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
5. | Rapanová Kateřina [CZE061934] |
5. | Pršala Jiří [CZE048929] |
7. | Chromík Petr [CZE062820] |
7. | Chromík Petr st. [CZE062821] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | Gehry Miroslav [CZE064194] |
9. | Zedník Jaroslav [CZE062926] |
Tento turnaj nemá přihlášky online