Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.02.2020 |
Název | 501 DKO Odpadlíci |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Korbel 2, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Boumová Kateřina [CZE056851] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
David Karel [CZE004342] | |
Hrubý Štěpán [CZE042864] | |
Jedinák David [CZE061625] | |
Klošová Kateřina [CZE066979] | |
Kraus Karel [CZE043131] | |
Semencová Jana [CZE026980] | |
Sosnovec Michal [CZE065447] | |
Šejirman Robert [CZE054560] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
TOP RM ženy - 4 [HOST_74] | |
Trubačová Lenka [CZE062659] | |
Vlček Michal [CZE043127] | |
Vymetal Radek [CZE064804] | |
Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
- Hrubý Štěpán0
Hrubý Štěpán 2 Vlček Michal 0
Hrubý Štěpán 2 Jedinák David 0
Hrubý Štěpán 2 Sosnovec Michal 0 Cibulka Ondřej 0 Jedinák David 2
Hrubý Štěpán 2 Šejirman Robert 0 Cibulka Ondřej 2 Trubačová Lenka 1
Semencová Jana 0 Hrubý Štěpán 2 Šejirman Robert 2 Žebrowská Kateřina 0 Cibulka Ondřej 2 Boumová Kateřina 1 Trubačová Lenka 2 Vymetal Radek 1
Semencová Jana 2 Kraus Karel 0 Šůla Miloslav 1 Šejirman Robert 2 TOP RM ženy - 4 0 Cibulka Ondřej 2 Klošová Kateřina 1 Trubačová Lenka 2
David Karel 2 Semencová Jana 1 Kraus Karel 1 Vymetal Radek 2 Šůla Miloslav 1 Boumová Kateřina 2 Sosnovec Michal 2 Šejirman Robert 0 TOP RM ženy - 4 0 Žebrowská Kateřina 2 Jedinák David 2 Cibulka Ondřej 0 Klošová Kateřina 1 Hrubý Štěpán 2 Trubačová Lenka 1 Vlček Michal 2
David Karel 2 Vymetal Radek 0 Boumová Kateřina 0 Sosnovec Michal 2 Žebrowská Kateřina 0 Jedinák David 2 Hrubý Štěpán 1 Vlček Michal 2
David Karel 2 Sosnovec Michal 0 Jedinák David 1 Vlček Michal 2
David Karel 2 Vlček Michal 1
David Karel 2 Hrubý Štěpán 1
- David Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342] |
2. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
3. | Vlček Michal [CZE043127] |
4. | Jedinák David [CZE061625] |
5. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
5. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
9. | Vymetal Radek [CZE064804] |
9. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
9. | Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
13. | Kraus Karel [CZE043131] |
13. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
13. | TOP RM ženy - 4 [HOST_74] |
13. | Klošová Kateřina [CZE066979] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | David Karel [CZE004342] |
2. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
3. | Vlček Michal [CZE043127] |
4. | Jedinák David [CZE061625] |
5. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
5. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
9. | Vymetal Radek [CZE064804] |
9. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
9. | Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
13. | Kraus Karel [CZE043131] |
13. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
13. | TOP RM ženy - 4 [HOST_74] |
13. | Klošová Kateřina [CZE066979] |
Tento turnaj nemá přihlášky online