Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.02.2020 |
Název | Double KO |
Rozhodčí | Masař Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | MJČ U Žáby Dubičné |
Místo | U Žáby, Dubičné |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albert Vít [CZE049037] | |
Baczka Kristian [CZE066657] | |
Benkovský Luboš [CZE051782] | |
Cahák Michal [CZE059855] | |
Candra Ivo [CZE005122] | |
Havlíček Zdeněk [CZE012313] | |
Hronek Stanislav [CZE001494] | |
Janda František [CZE066035] | |
Kraus Jan [CZE006700] | |
Lenc Aleš [CZE056694] | |
Masař Petr [CZE043965] | |
Titz Roman [CZE063500] |
- Hronek Stanislav0
Albert Vít 0 Hronek Stanislav 2
Albert Vít 2 Benkovský Luboš 0
Albert Vít 2 Masař Petr 0 Lenc Aleš 0 Benkovský Luboš 2
Albert Vít 2 Havlíček Zdeněk 0 Candra Ivo 0 Lenc Aleš 2
Titz Roman 0 Albert Vít 2 Janda František 0 Havlíček Zdeněk 2 Baczka Kristian 0 Candra Ivo 2 Cahák Michal 0 Lenc Aleš 2
Volný_los 0 Titz Roman 1 Janda František 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Baczka Kristian 1 Cahák Michal 1 Volný_los 0
Lenc Aleš 1 Volný_los 0 Hronek Stanislav 2 Titz Roman 0 Candra Ivo 2 Janda František 0 Masař Petr 1 Volný_los 0 Havlíček Zdeněk 1 Volný_los 0 Benkovský Luboš 2 Baczka Kristian 0 Cahák Michal 0 Albert Vít 2 Kraus Jan 1 Volný_los 0
Lenc Aleš 0 Hronek Stanislav 2 Candra Ivo 0 Masař Petr 2 Havlíček Zdeněk 0 Benkovský Luboš 2 Albert Vít 0 Kraus Jan 2
Hronek Stanislav 2 Masař Petr 0 Benkovský Luboš 0 Kraus Jan 2
Hronek Stanislav 0 Kraus Jan 2
Kraus Jan 2 Hronek Stanislav 0
- Kraus Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Jan [CZE006700] |
2. | Hronek Stanislav [CZE001494] |
3. | Albert Vít [CZE049037] |
4. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
5. | Masař Petr [CZE043965] |
5. | Lenc Aleš [CZE056694] |
7. | Havlíček Zdeněk [CZE012313] |
7. | Candra Ivo [CZE005122] |
9. | Cahák Michal [CZE059855] |
9. | Baczka Kristian [CZE066657] |
9. | Janda František [CZE066035] |
9. | Titz Roman [CZE063500] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Jan [CZE006700] |
2. | Hronek Stanislav [CZE001494] |
3. | Albert Vít [CZE049037] |
4. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
5. | Masař Petr [CZE043965] |
5. | Lenc Aleš [CZE056694] |
7. | Havlíček Zdeněk [CZE012313] |
7. | Candra Ivo [CZE005122] |
9. | Cahák Michal [CZE059855] |
9. | Baczka Kristian [CZE066657] |
9. | Janda František [CZE066035] |
9. | Titz Roman [CZE063500] |
Tento turnaj nemá přihlášky online