Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.02.2020 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Malár David0
Řeháčková Lucie 0 Malár David 1
Řeháčková Lucie 1 Blahník Roman 0
Řeháčková Lucie 1 Kropáček Jindřich 0 Januš Jakub 0 Blahník Roman 1
Řeháčková Lucie 1 Buka Karel 0 Januš Jakub 1 Pusch Petr 0
Řeháčková Lucie 1 Šuleková Petra 0 Buka Karel 1 Hájek Otto 0 Živná Andrea 0 Januš Jakub 1 Pusch Petr 1 Skramušský Josef 0
Šulek Radim 0 Řeháčková Lucie 1 Buka Karel 1 Waldhauserová Naděžda 0 Šlabjarová Pavla 0 Živná Andrea 1 Blahníková Lenka 0 Pusch Petr 1
Šulek Radim 1 Kolařík Tomáš 0 Volný_los 0 Řeháčková Lucie 1 Volný_los 0 Buka Karel 1 Korba Jan 0 Waldhauserová Naděžda 1 Marková Jitka 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Blahníková Lenka 1 Pusch Petr 1 Obr Jiří 0
Volný_los 0 Šulek Radim 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Korba Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Marková Jitka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Pusch Petr 1 Volný_los 0
Obr Jiří 1 Volný_los 0 Šulek Radim 0 Blahník Roman 1 Blahníková Lenka 1 Volný_los 0 Hájek Otto 1 Volný_los 0 Šuleková Petra 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Blahník Zdeněk 1 Korba Jan 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Skramušský Josef 1 Volný_los 0 Marková Jitka 0 Waldhauserová Naděžda 1 Buka Karel 1 Volný_los 0 Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0 Řeháčková Lucie 1 Volný_los 0 Malár David 1 Volný_los 0 Januš Jakub 1 Pusch Petr 0 Kolařík Tomáš 1 Volný_los 0
Obr Jiří 0 Blahník Roman 1 Blahníková Lenka 0 Hájek Otto 1 Šuleková Petra 1 Živná Andrea 0 Blahník Zdeněk 1 Šlabjarová Pavla 0 Skramušský Josef 1 Waldhauserová Naděžda 0 Buka Karel 0 Kropáček Jindřich 1 Řeháčková Lucie 0 Malár David 1 Januš Jakub 1 Kolařík Tomáš 0
Blahník Roman 1 Hájek Otto 0 Šuleková Petra 0 Blahník Zdeněk 1 Skramušský Josef 0 Kropáček Jindřich 1 Malár David 1 Januš Jakub 0
Blahník Roman 0 Blahník Zdeněk 1 Kropáček Jindřich 0 Malár David 1
Blahník Zdeněk 1 Malár David 0
Blahník Zdeněk 1 Malár David 0
- Blahník Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
4. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Januš Jakub [CZE005378] |
7. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Pusch Petr [CZE054940] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Hájek Otto [CZE055126] |
9. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
17. | Obr Jiří [CZE008209] |
17. | Marková Jitka [CZE064593] |
17. | Korba Jan [CZE051900] |
17. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
4. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Januš Jakub [CZE005378] |
7. | Buka Karel [CZE041849] |
7. | Pusch Petr [CZE054940] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Hájek Otto [CZE055126] |
9. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
17. | Obr Jiří [CZE008209] |
17. | Marková Jitka [CZE064593] |
17. | Korba Jan [CZE051900] |
17. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
Tento turnaj nemá přihlášky online