Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.02.2020 |
Název | 501/DO |
Rozhodčí | Mikulík Jaroslav |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Pivnice herna Bunkr, Praha 13 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albrecht Lukáš [CZE054036] | |
Bejček Pavel [CZE002010] | |
Džigurski Aleksandar [WRD066414] | |
Famfulíková Veronika [CZE057471] | |
Grauová Irena [CZE062218] | |
Kačena Ondřej [CZE029346] | |
Kobylák Miloš [CZE004177] | |
Kutlák Kamil [CZE035715] | |
Matoušek Filip [CZE059366] | |
Matoušek Jan [CZE000927] | |
Mikulík Jaroslav [CZE054224] | |
Pánka Vlastimil [CZE001789] | |
Rathous David [CZE062729] | |
Rathousová Klára [CZE062730] | |
Schulte Ludvík [CZE057856] |
- Pánka Vlastimil0
Pánka Vlastimil 2 Matoušek Jan 1
Kutlák Kamil 0 Pánka Vlastimil 2
Kutlák Kamil 2 Matoušek Filip 1 Pánka Vlastimil 2 Kobylák Miloš 0
Mikulík Jaroslav 1 Kutlák Kamil 2 Schulte Ludvík 0 Pánka Vlastimil 2
Mikulík Jaroslav 2 Rathous David 1 Albrecht Lukáš 1 Kutlák Kamil 2 Bejček Pavel 0 Schulte Ludvík 2 Pánka Vlastimil 2 Rathousová Klára 1
Volný_los 0 Mikulík Jaroslav 1 Grauová Irena 0 Albrecht Lukáš 2 Bejček Pavel 2 Famfulíková Veronika 0 Džigurski Aleksandar 0 Pánka Vlastimil 2
Rathousová Klára 1 Volný_los 0 Mikulík Jaroslav 1 Matoušek Filip 2 Schulte Ludvík 2 Grauová Irena 0 Albrecht Lukáš 0 Kačena Ondřej 2 Bejček Pavel 0 Matoušek Jan 2 Famfulíková Veronika 0 Kutlák Kamil 2 Džigurski Aleksandar 0 Kobylák Miloš 2 Rathous David 2 Pánka Vlastimil 1
Rathousová Klára 0 Matoušek Filip 2 Schulte Ludvík 1 Kačena Ondřej 2 Matoušek Jan 2 Kutlák Kamil 0 Kobylák Miloš 2 Rathous David 0
Matoušek Filip 0 Kačena Ondřej 2 Matoušek Jan 2 Kobylák Miloš 1
Kačena Ondřej 2 Matoušek Jan 1
Kačena Ondřej 2 Pánka Vlastimil 0
- Kačena Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kačena Ondřej [CZE029346] |
2. | Pánka Vlastimil [CZE001789] |
3. | Matoušek Jan [CZE000927] |
4. | Kutlák Kamil [CZE035715] |
5. | Matoušek Filip [CZE059366] |
5. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
7. | Mikulík Jaroslav [CZE054224] |
7. | Schulte Ludvík [CZE057856] |
9. | Rathousová Klára [CZE062730] |
9. | Bejček Pavel [CZE002010] |
9. | Albrecht Lukáš [CZE054036] |
9. | Rathous David [CZE062729] |
13. | Grauová Irena [CZE062218] |
13. | Famfulíková Veronika [CZE057471] |
13. | Džigurski Aleksandar [WRD066414] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kačena Ondřej [CZE029346] |
2. | Pánka Vlastimil [CZE001789] |
3. | Matoušek Jan [CZE000927] |
4. | Kutlák Kamil [CZE035715] |
5. | Matoušek Filip [CZE059366] |
5. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
7. | Mikulík Jaroslav [CZE054224] |
7. | Schulte Ludvík [CZE057856] |
9. | Rathousová Klára [CZE062730] |
9. | Bejček Pavel [CZE002010] |
9. | Albrecht Lukáš [CZE054036] |
9. | Rathous David [CZE062729] |
13. | Grauová Irena [CZE062218] |
13. | Famfulíková Veronika [CZE057471] |
13. | Džigurski Aleksandar [WRD066414] |
Tento turnaj nemá přihlášky online