Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.02.2020
NázevReg.Master ženy
RozhodčíGrätzová Monika
Počet hráčů15
Typ turnajeRegionální Master ženy
MístoU Jána, Kolín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brettschneiderová Simona [CZE065658]
Cihelková Martina [CZE024118]
Čílová Helena [CZE055338]
Grätzová Monika [CZE061704]
Kyselová Hana [CZE063003]
Labantová Radka [CZE040489]
Messnerová Marta [CZE057440]
Michalková Ilona [CZE001855]
Moravcová Eliška [CZE022455]
Sláviková Mária [CZE052254]
Soukupová Jana [CZE063784]
Špringerová Zuzana [CZE039648]
Trmalová Marcela [CZE059211]
Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
Uzlová Marcela [CZE000718]
  •  Cihelková Martina0
  • Cihelková Martina1
    Soukupová Jana0
  •  
  • Cihelková Martina1
    Špringerová Zuzana0
  •  
  • Cihelková Martina1
    Grätzová Monika0
  •  
  • Messnerová Marta0
    Špringerová Zuzana1
  •  
  • Uzlová Marcela0
    Cihelková Martina1
  •  
  • Michalková Ilona0
    Messnerová Marta1
  •  
  • Trmalová Marcela0
    Uzlová Marcela1
  •  
  • Cihelková Martina1
    Brettschneiderová Simona0
  •  
  • Michalková Ilona1
    Labantová Radka0
  •  
  • Sláviková Mária0
    Messnerová Marta1
  •  
  • Volný_los0
    Trmalová Marcela1
  •  
  • Moravcová Eliška0
    Cihelková Martina1
  •  
  • Michalková Ilona1
    Kyselová Hana0
  •  
  • Sláviková Mária1
    Čílová Helena0
  •  
  • Tvrdíková Miroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Messnerová Marta1
    Trmalová Marcela0
  •  
  • Grätzová Monika1
    Moravcová Eliška0
  •  
  • Labantová Radka1
    Cihelková Martina0
  •  
  • Špringerová Zuzana1
    Michalková Ilona0
  •  
  • Kyselová Hana0
    Brettschneiderová Simona1
  •  
  • Sláviková Mária0
    Soukupová Jana1
  •  
  • Uzlová Marcela1
    Čílová Helena0
  •  
  • Tvrdíková Miroslava1
    Messnerová Marta0
  •  
  • Grätzová Monika1
    Labantová Radka0
  •  
  • Špringerová Zuzana1
    Brettschneiderová Simona0
  •  
  • Soukupová Jana1
    Uzlová Marcela0
  •  
  • Tvrdíková Miroslava1
    Grätzová Monika0
  •  
  • Špringerová Zuzana0
    Soukupová Jana1
  •  
  • Tvrdíková Miroslava1
    Soukupová Jana0
  •  
  • Tvrdíková Miroslava1
    Cihelková Martina0
  •  
  •  Tvrdíková Miroslava0
#Hráč nebo pár
1.Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
2.Cihelková Martina [CZE024118]
3.Soukupová Jana [CZE063784]
4.Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Grätzová Monika [CZE061704]
5.Messnerová Marta [CZE057440]
7.Uzlová Marcela [CZE000718]
7.Michalková Ilona [CZE001855]
9.Sláviková Mária [CZE052254]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Brettschneiderová Simona [CZE065658]
9.Trmalová Marcela [CZE059211]
13.Moravcová Eliška [CZE022455]
13.Kyselová Hana [CZE063003]
13.Čílová Helena [CZE055338]
#Hráč nebo pár
1.Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
2.Cihelková Martina [CZE024118]
3.Soukupová Jana [CZE063784]
4.Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Grätzová Monika [CZE061704]
5.Messnerová Marta [CZE057440]
7.Uzlová Marcela [CZE000718]
7.Michalková Ilona [CZE001855]
9.Sláviková Mária [CZE052254]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Brettschneiderová Simona [CZE065658]
9.Trmalová Marcela [CZE059211]
13.Moravcová Eliška [CZE022455]
13.Kyselová Hana [CZE063003]
13.Čílová Helena [CZE055338]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz