Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.02.2020 |
Název | Pátek 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Černý Vojtěch [CZE056004] | |
Daňková Lucie [CZE041338] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Erben Lukáš [CZE052506] | |
Havlíček Petr [CZE063704] | |
Hoť Vladimír [CZE048183] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Moravcová Dagmar [CZE059767] | |
Moravec František [CZE057517] | |
Paliczka Martin [CZE057950] | |
Pecho Daniel [CZE056496] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Raš Bohumil [CZE062779] | |
Ružbacký Jan [CZE062778] | |
Řepa Michael [CZE047540] | |
Semerád Milan [CZE048185] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Strnadová Jana [CZE055779] | |
Štěpánek Petr [CZE002651] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Theimerová Renata [CZE048270] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
- Paliczka Martin0
Paliczka Martin 1 Matušíková Jana 0
Paliczka Martin 1 Semerád Milan 0
Řepa Michael 0 Paliczka Martin 1 Semerád Milan 1 Theimerová Renata 0
Řepa Michael 1 Moravec František 0 Zerzán Miloš 0 Semerád Milan 1
Řepa Michael 1 Černý Vojtěch 0 Moravec František 1 Tvrdá Markéta 0 Zerzán Miloš 1 Šustr Drahoslav 0 Tischer Jindřich 0 Semerád Milan 1
Strnadová Jana 0 Řepa Michael 1 Moravec František 1 Planeta Ferdinand 0 Brožová Miloslava 0 Zerzán Miloš 1 Döme Robert 0 Tischer Jindřich 1
Strnadová Jana 1 Hoť Vladimír 0 Řepa Michael 1 Havlíček Petr 0 Moravec František 1 Pecho Daniel 0 Raš Bohumil 0 Planeta Ferdinand 1 Štěpánek Petr 0 Brožová Miloslava 1 Zerzán Miloš 1 Moravcová Dagmar 0 Ružbacký Jan 0 Döme Robert 1 Tischer Jindřich 1 Daňková Lucie 0
Volný_los 0 Strnadová Jana 1 Řepa Michael 1 Erben Lukáš 0 Volný_los 0 Moravec František 1 Raš Bohumil 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Štěpánek Petr 1 Zerzán Miloš 1 Volný_los 0 Ružbacký Jan 1 Brož Pavel 0 Tischer Jindřich 1 Volný_los 0
Tvrdá Markéta 1 Volný_los 0 Daňková Lucie 1 Strnadová Jana 0 Řepa Michael 0 Döme Robert 1 Soustružník Jaroslav 1 Erben Lukáš 0 Theimerová Renata 1 Volný_los 0 Moravec František 0 Moravcová Dagmar 1 Raš Bohumil 0 Černý Vojtěch 1 Brožová Miloslava 1 Volný_los 0 Planeta Ferdinand 1 Volný_los 0 Štěpánek Petr 0 Paliczka Martin 1 Semerád Milan 1 Zerzán Miloš 0 Pecho Daniel 1 Volný_los 0 Ružbacký Jan 0 Matušíková Jana 1 Havlíček Petr 1 Brož Pavel 0 Šustr Drahoslav 1 Tischer Jindřich 0 Hoť Vladimír 1 Volný_los 0
Tvrdá Markéta 1 Daňková Lucie 0 Döme Robert 0 Soustružník Jaroslav 1 Theimerová Renata 1 Moravcová Dagmar 0 Černý Vojtěch 1 Brožová Miloslava 0 Planeta Ferdinand 0 Paliczka Martin 1 Semerád Milan 1 Pecho Daniel 0 Matušíková Jana 1 Havlíček Petr 0 Šustr Drahoslav 1 Hoť Vladimír 0
Tvrdá Markéta 0 Soustružník Jaroslav 1 Theimerová Renata 1 Černý Vojtěch 0 Paliczka Martin 1 Semerád Milan 0 Matušíková Jana 1 Šustr Drahoslav 0
Soustružník Jaroslav 1 Theimerová Renata 0 Paliczka Martin 0 Matušíková Jana 1
Soustružník Jaroslav 1 Matušíková Jana 0
Soustružník Jaroslav 0 Paliczka Martin 1
- Paliczka Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Paliczka Martin [CZE057950] |
2. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
3. | Matušíková Jana [CZE047989] |
4. | Semerád Milan [CZE048185] |
5. | Řepa Michael [CZE047540] |
5. | Theimerová Renata [CZE048270] |
7. | Moravec František [CZE057517] |
7. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
9. | Černý Vojtěch [CZE056004] |
13. | Döme Robert [CZE004545] |
13. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
13. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
13. | Strnadová Jana [CZE055779] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
17. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
17. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
17. | Raš Bohumil [CZE062779] |
17. | Pecho Daniel [CZE056496] |
17. | Havlíček Petr [CZE063704] |
17. | Hoť Vladimír [CZE048183] |
25. | Brož Pavel [CZE055442] |
25. | Erben Lukáš [CZE052506] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Paliczka Martin [CZE057950] |
2. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
3. | Matušíková Jana [CZE047989] |
4. | Semerád Milan [CZE048185] |
5. | Řepa Michael [CZE047540] |
5. | Theimerová Renata [CZE048270] |
7. | Moravec František [CZE057517] |
7. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
9. | Černý Vojtěch [CZE056004] |
13. | Döme Robert [CZE004545] |
13. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
13. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
13. | Strnadová Jana [CZE055779] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
17. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
17. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
17. | Raš Bohumil [CZE062779] |
17. | Pecho Daniel [CZE056496] |
17. | Havlíček Petr [CZE063704] |
17. | Hoť Vladimír [CZE048183] |
25. | Brož Pavel [CZE055442] |
25. | Erben Lukáš [CZE052506] |
Tento turnaj nemá přihlášky online