Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.02.2020 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Orel Dart Open dvojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Horn Jan [CZE003012] | |
Hraničková Alice [CZE048082] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Jurik Martin [CZE051225] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kodenko Ondřej [CZE062207] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Lukeš Martin [CZE037671] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Petrovský Pavel [CZE060370] | |
Polák Miroslav [CZE006008] | |
Stárek Václav [CZE001810] | |
Stárek Václav [CZE041383] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Šimočko Štefan [CZE034901] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Jurik Martin [CZE051225] |
2. | Lár Jakub [CZE062904] |
3. | Škrabák Michael [CZE014019] |
4. | Šilar David [CZE001122] |
5. | Polák Miroslav [CZE006008] |
6. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
7. | Pavlech Adam [CZE055771] |
8. | Mervart Martin [CZE054377] |
9. | Kubec Václav [CZE042466] |
10. | Brož Marcel [CZE063925] |
11. | Vladyka Petr [CZE037284] |
12. | Stárek Václav [CZE001810] |
13. | Horák Karel [CZE021132] |
14. | Bílek Pavel [CZE026189] |
15. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
16. | YYYHost muž I [HOST_5] |
17. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
18. | Lukeš Martin [CZE037671] |
19. | Petrovský Pavel [CZE060370] |
20. | Hraničková Alice [CZE048082] |
21. | Horn Jan [CZE003012] |
22. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
23. | Šimočko Štefan [CZE034901] |
24. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
25. | Klempířová Erika [CZE021129] |
26. | Stárek Václav [CZE041383] |
27. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
28. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
29. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
30. | Kodenko Ondřej [CZE062207] |
31. | Horáková Alena [CZE021131] |
32. | Mrštný František [CZE028041] |
Tento turnaj nemá přihlášky online