Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.02.2020
NázevO Pohár Sparty Úpice 2020
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů18
Typ turnajeO pohár Sparty
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Beneš Lukáš [CZE039595]
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Hloušek Jaroslav [CZE012355]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
Máslová Iva [CZE052128]
Mráz Radek [CZE044716]
Petrus Karel [CZE038853]
Prokopová Alena [CZE059762]
Semerák Jan [CZE052126]
Schmidtová Kateřina [CZE049881]
Šlechtová Monika [CZE039600]
Trdlikát Libor [CZE025558]
Velcová Martina [CZE061376]
Vít Jan [CZE033577]
1O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
2O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
3O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
  •  Dvořáček Aleš0
  • Dvořáček Aleš1
    Hloušek Jaroslav0
  •  
  • Vít Jan0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Vít Jan1
    Schmidtová Kateřina0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Illner Antonín0
    Vít Jan1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  • Illner Antonín1
    Beneš Lukáš0
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Vít Jan1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Petrus Karel0
  •  
  • Prokopová Alena0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Illner Antonín1
    Mráz Radek0
  •  
  • Máslová Iva0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Ljubechko Oleksandr0
    Prokopová Alena1
  •  
  • Illner Antonín1
    Velcová Martina0
  •  
  • Volný_los0
    Mráz Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Máslová Iva1
  •  
  • Volný_los0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Volný_los0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Volný_los0
    Ljubechko Oleksandr1
  •  
  • Prokopová Alena1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Volný_los0
    Illner Antonín1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Prokopová Alena1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Ljubechko Oleksandr1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Šlechtová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hloušek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Máslová Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Petrus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Schmidtová Kateřina1
    Prokopová Alena0
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Ljubechko Oleksandr0
    Vít Jan1
  •  
  • Beneš Lukáš1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Hloušek Jaroslav1
  •  
  • Máslová Iva0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Mráz Radek0
    Petrus Karel1
  •  
  • Schmidtová Kateřina1
    Velcová Martina0
  •  
  • Semerák Jan1
    Vít Jan0
  •  
  • Beneš Lukáš0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Hloušek Jaroslav1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  • Petrus Karel0
    Schmidtová Kateřina1
  •  
  • Semerák Jan1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Hloušek Jaroslav1
    Schmidtová Kateřina0
  •  
  • Semerák Jan1
    Hloušek Jaroslav0
  •  
  • Semerák Jan1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  •  Semerák Jan0
#Hráč nebo pár
1.Semerák Jan [CZE052126]
2.Dvořáček Aleš [CZE039473]
3.Hloušek Jaroslav [CZE012355]
4.Vít Jan [CZE033577]
5.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
5.Šlechtová Monika [CZE039600]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Bedlivý Pavel [CZE004877]
9.Prokopová Alena [CZE059762]
9.Petrus Karel [CZE038853]
9.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Beneš Lukáš [CZE039595]
13.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
13.Trdlikát Libor [CZE025558]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Mráz Radek [CZE044716]
17.Goldmannová Anna [CZE039588]
17.Velcová Martina [CZE061376]
#Hráč nebo pár
1.Semerák Jan [CZE052126]
2.Dvořáček Aleš [CZE039473]
3.Hloušek Jaroslav [CZE012355]
4.Vít Jan [CZE033577]
5.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
5.Šlechtová Monika [CZE039600]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Bedlivý Pavel [CZE004877]
9.Prokopová Alena [CZE059762]
9.Petrus Karel [CZE038853]
9.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Beneš Lukáš [CZE039595]
13.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
13.Trdlikát Libor [CZE025558]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Mráz Radek [CZE044716]
17.Goldmannová Anna [CZE039588]
17.Velcová Martina [CZE061376]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz