Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.02.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Dolejší Dana |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Most Fénix |
Místo | Fénix, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bruha Petr [CZE040291] | |
Dolejší Dana [CZE003188] | |
Holý Jindřich [CZE012389] | |
Koláčný Michal [CZE004757] | |
Novák Pavel [CZE060099] | |
Palička Petr [CZE037817] | |
Pokorný Michal [CZE000441] | |
Procházka Robert [CZE003370] | |
Pšád Jan [CZE037226] | |
Radová Karla [CZE000873] | |
Šanoba Jan [CZE003392] | |
Veverka Tomáš [CZE037225] |
- Bruha Petr0
Šanoba Jan 0 Bruha Petr 1
Radová Karla 0 Šanoba Jan 1
Palička Petr 0 Radová Karla 1 Šanoba Jan 1 Procházka Robert 0
Palička Petr 1 Dolejší Dana 0 Holý Jindřich 0 Šanoba Jan 1
Palička Petr 1 Novák Pavel 0 Pšád Jan 0 Dolejší Dana 1 Koláčný Michal 0 Holý Jindřich 1 Šanoba Jan 1 Veverka Tomáš 0
Volný_los 0 Palička Petr 1 Pšád Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Koláčný Michal 1 Šanoba Jan 1 Volný_los 0
Veverka Tomáš 1 Volný_los 0 Radová Karla 1 Palička Petr 0 Pšád Jan 0 Pokorný Michal 1 Holý Jindřich 1 Volný_los 0 Dolejší Dana 1 Volný_los 0 Procházka Robert 1 Koláčný Michal 0 Novák Pavel 1 Šanoba Jan 0 Bruha Petr 1 Volný_los 0
Veverka Tomáš 0 Radová Karla 1 Pokorný Michal 1 Holý Jindřich 0 Dolejší Dana 0 Procházka Robert 1 Novák Pavel 0 Bruha Petr 1
Radová Karla 0 Pokorný Michal 1 Procházka Robert 0 Bruha Petr 1
Pokorný Michal 1 Bruha Petr 0
Pokorný Michal 1 Bruha Petr 0
- Pokorný Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Michal [CZE000441] |
2. | Bruha Petr [CZE040291] |
3. | Šanoba Jan [CZE003392] |
4. | Radová Karla [CZE000873] |
5. | Palička Petr [CZE037817] |
5. | Procházka Robert [CZE003370] |
7. | Dolejší Dana [CZE003188] |
7. | Holý Jindřich [CZE012389] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
9. | Koláčný Michal [CZE004757] |
9. | Pšád Jan [CZE037226] |
9. | Novák Pavel [CZE060099] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Michal [CZE000441] |
2. | Bruha Petr [CZE040291] |
3. | Šanoba Jan [CZE003392] |
4. | Radová Karla [CZE000873] |
5. | Palička Petr [CZE037817] |
5. | Procházka Robert [CZE003370] |
7. | Dolejší Dana [CZE003188] |
7. | Holý Jindřich [CZE012389] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
9. | Koláčný Michal [CZE004757] |
9. | Pšád Jan [CZE037226] |
9. | Novák Pavel [CZE060099] |
Tento turnaj nemá přihlášky online