Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.02.2020
Názevteplicky pohar 501DO/MO
RozhodčíNovák Milan
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoU kapitána , Duchcov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Blahník Zdeněk [CZE055127]
Hájek Otto [CZE055126]
Kolařík Tomáš [CZE055981]
Korba Jan [CZE051900]
Kropáček Jindřich [CZE001624]
Krotil Karel [CZE053080]
Obr Jiří [CZE008209]
Paller Ondřej [CZE066369]
Pusch Petr [CZE054940]
Šlabjarová Pavla [CZE054568]
Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Živná Andrea [CZE036966]
1teplicky pohar 501DO/MO
Žádné utkání
2teplicky pohar 501DO/MO
Žádné utkání
  •  Blahník Zdeněk0
  • Blahník Zdeněk1
    Hájek Otto0
  •  
  • Krotil Karel0
    Blahník Zdeněk1
  •  
  • Krotil Karel1
    Waldhauserová Naděžda0
  •  
  • Šlabjarová Pavla0
    Blahník Zdeněk1
  •  
  • Obr Jiří0
    Krotil Karel1
  •  
  • Šlabjarová Pavla1
    Paller Ondřej0
  •  
  • Korba Jan0
    Obr Jiří1
  •  
  • Živná Andrea0
    Krotil Karel1
  •  
  • Pusch Petr0
    Šlabjarová Pavla1
  •  
  • Paller Ondřej1
    Kolařík Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Korba Jan1
  •  
  • Živná Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pusch Petr1
  •  
  • Paller Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Otto1
    Volný_los0
  •  
  • Korba Jan0
    Kolařík Tomáš1
  •  
  • Živná Andrea0
    Waldhauserová Naděžda1
  •  
  • Šlabjarová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Krotil Karel1
    Pusch Petr0
  •  
  • Paller Ondřej0
    Blahník Zdeněk1
  •  
  • Obr Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Otto1
    Kolařík Tomáš0
  •  
  • Waldhauserová Naděžda1
    Šlabjarová Pavla0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Krotil Karel0
  •  
  • Blahník Zdeněk1
    Obr Jiří0
  •  
  • Hájek Otto1
    Waldhauserová Naděžda0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Blahník Zdeněk0
  •  
  • Hájek Otto0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Blahník Zdeněk0
  •  
  •  Kropáček Jindřich0
#Hráč nebo pár
1.Kropáček Jindřich [CZE001624]
2.Blahník Zdeněk [CZE055127]
3.Hájek Otto [CZE055126]
4.Krotil Karel [CZE053080]
5.Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
5.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
7.Obr Jiří [CZE008209]
7.Paller Ondřej [CZE066369]
9.Korba Jan [CZE051900]
9.Živná Andrea [CZE036966]
9.Pusch Petr [CZE054940]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
#Hráč nebo pár
1.Kropáček Jindřich [CZE001624]
2.Blahník Zdeněk [CZE055127]
3.Hájek Otto [CZE055126]
4.Krotil Karel [CZE053080]
5.Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
5.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
7.Obr Jiří [CZE008209]
7.Paller Ondřej [CZE066369]
9.Korba Jan [CZE051900]
9.Živná Andrea [CZE036966]
9.Pusch Petr [CZE054940]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz