Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.02.2020 |
Název | Open |
Rozhodčí | Toman Jaromír st. |
Počet hráčů | 35 |
Typ turnaje | Open Libereckého kraje - jednotlivci |
Místo | Na kopečku Liberec, Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bičiště Miroslav [CZE010447] | |
Bičišťová Marcela [CZE024748] | |
Citrusáci Hostivař (GAC) [HOST_77] | |
DC Domeček (GAC) [HOST_78] | |
DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] | |
Dvořák Jan [CZE051582] | |
Gregor Daniel [CZE066176] | |
Hák Jakub [CZE066527] | |
Hartman Ondřej [CZE065466] | |
Hartman Petr [CZE009848] | |
Hliněný Lukáš [CZE065941] | |
Chládková Lucie [CZE047073] | |
Churavý Tomáš [CZE061975] | |
Indra Petr [CZE058702] | |
Jedinák Jan st. [CZE057952] | |
Jedináková Romana [CZE057953] | |
Kočí Michal [CZE066688] | |
Kotek Martin [CZE017600] | |
Malec Martin [CZE017547] | |
Němcová Jindřiška [CZE031599] | |
Němec Jaroslav [CZE011114] | |
Petrus Martin [CZE053018] | |
Rebroš Patrik [CZE058129] | |
Rybín Michal [CZE066698] | |
Sedlmajer Libor [CZE054547] | |
Schmidtová Jana [CZE045443] | |
Srp Jakub [CZE058701] | |
Šikolová Šárka [CZE055144] | |
Škaloud František [CZE061476] | |
Škaloudová Lenka [CZE062502] | |
Šlambor Zdeněk [CZE052010] | |
Šourek Tomáš [CZE048818] | |
Štrígl Petr [CZE017328] | |
Valentko František [CZE059103] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- Chládková Lucie0
Němec Jaroslav 0 Chládková Lucie 1
Indra Petr 0 Němec Jaroslav 1
Škaloud František 0 Indra Petr 1 Bičiště Miroslav 0 Němec Jaroslav 1
Petrus Martin 0 Škaloud František 1 Škaloudová Lenka 0 Bičiště Miroslav 1
Srp Jakub 0 Petrus Martin 1 YYYHost muž I 0 Škaloud František 1 Hartman Petr 0 Škaloudová Lenka 1 Bičiště Miroslav 1 Schmidtová Jana 0
Srp Jakub 1 Dvořák Jan 0 YYYHost muž I 1 Jedinák Jan st. 0 Hartman Petr 1 Štrígl Petr 0 Kotek Martin 0 Bičiště Miroslav 1
Srp Jakub 1 Valentko František 0 Dvořák Jan 1 Hák Jakub 0 Sedlmajer Libor 0 YYYHost muž I 1 Jedinák Jan st. 1 Hliněný Lukáš 0 Hartman Petr 1 Malec Martin 0 Citrusáci Hostivař (GAC) 0 Štrígl Petr 1 Kotek Martin 1 Rebroš Patrik 0 DC Domeček (GAC) 0 Bičiště Miroslav 1
Srp Jakub 1 Šourek Tomáš 0 Dvořák Jan 1 Kočí Michal 0 Gregor Daniel 0 Sedlmajer Libor 1 DC Kraken Dřínov (GAC) 0 Jedinák Jan st. 1 Jedináková Romana 0 Hartman Petr 1 Churavý Tomáš 0 Citrusáci Hostivař (GAC) 1 Němcová Jindřiška 0 Kotek Martin 1 Bičišťová Marcela 0 DC Domeček (GAC) 1
Srp Jakub 1 Hartman Ondřej 0 Volný_los 0 Šourek Tomáš 1 Volný_los 0 Dvořák Jan 1 Volný_los 0 Kočí Michal 1 Volný_los 0 Gregor Daniel 1 Volný_los 0 Sedlmajer Libor 1 Volný_los 0 DC Kraken Dřínov (GAC) 1 Volný_los 0 Jedinák Jan st. 1 Rybín Michal 0 Jedináková Romana 1 Volný_los 0 Hartman Petr 1 Volný_los 0 Churavý Tomáš 1 Volný_los 0 Citrusáci Hostivař (GAC) 1 Volný_los 0 Němcová Jindřiška 1 Volný_los 0 Kotek Martin 1 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 DC Domeček (GAC) 1 Šikolová Šárka 0
Volný_los 0 Srp Jakub 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Rybín Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 DC Domeček (GAC) 1 Volný_los 0
Šikolová Šárka 1 Volný_los 0 Škaloudová Lenka 1 Srp Jakub 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Hliněný Lukáš 1 Volný_los 0 YYYHost muž I 1 Volný_los 0 Kotek Martin 1 Volný_los 0 Indra Petr 1 Volný_los 0 Němcová Jindřiška 1 Volný_los 0 Hák Jakub 1 Volný_los 0 Citrusáci Hostivař (GAC) 1 Volný_los 0 Schmidtová Jana 1 Volný_los 0 Churavý Tomáš 1 Volný_los 0 Valentko František 1 Volný_los 0 Hartman Petr 1 Volný_los 0 Chládková Lucie 1 Volný_los 0 Jedináková Romana 1 Volný_los 0 Jedinák Jan st. 1 Volný_los 0 Petrus Martin 1 Rybín Michal 0 Bičiště Miroslav 1 Volný_los 0 DC Kraken Dřínov (GAC) 1 Volný_los 0 Sedlmajer Libor 1 Volný_los 0 Němec Jaroslav 1 Volný_los 0 Gregor Daniel 1 Volný_los 0 Rebroš Patrik 1 Volný_los 0 Kočí Michal 1 Volný_los 0 Štrígl Petr 1 Volný_los 0 Dvořák Jan 1 Volný_los 0 Škaloud František 1 Volný_los 0 Šourek Tomáš 1 Volný_los 0 Šlambor Zdeněk 1 Volný_los 0 DC Domeček (GAC) 0 Malec Martin 1 Hartman Ondřej 1 Volný_los 0
Šikolová Šárka 0 Škaloudová Lenka 1 Bičišťová Marcela 0 Hliněný Lukáš 1 YYYHost muž I 1 Kotek Martin 0 Indra Petr 1 Němcová Jindřiška 0 Hák Jakub 1 Citrusáci Hostivař (GAC) 0 Schmidtová Jana 1 Churavý Tomáš 0 Valentko František 1 Hartman Petr 0 Chládková Lucie 1 Jedináková Romana 0 Jedinák Jan st. 0 Petrus Martin 1 Bičiště Miroslav 1 DC Kraken Dřínov (GAC) 0 Sedlmajer Libor 0 Němec Jaroslav 1 Gregor Daniel 0 Rebroš Patrik 1 Kočí Michal 0 Štrígl Petr 1 Dvořák Jan 0 Škaloud František 1 Šourek Tomáš 0 Šlambor Zdeněk 1 Malec Martin 1 Hartman Ondřej 0
Škaloudová Lenka 1 Hliněný Lukáš 0 YYYHost muž I 0 Indra Petr 1 Hák Jakub 0 Schmidtová Jana 1 Valentko František 0 Chládková Lucie 1 Petrus Martin 1 Bičiště Miroslav 0 Němec Jaroslav 1 Rebroš Patrik 0 Štrígl Petr 0 Škaloud František 1 Šlambor Zdeněk 1 Malec Martin 0
Škaloudová Lenka 0 Indra Petr 1 Schmidtová Jana 0 Chládková Lucie 1 Petrus Martin 0 Němec Jaroslav 1 Škaloud František 0 Šlambor Zdeněk 1
Indra Petr 0 Chládková Lucie 1 Němec Jaroslav 0 Šlambor Zdeněk 1
Chládková Lucie 0 Šlambor Zdeněk 1
Šlambor Zdeněk 1 Chládková Lucie 0
- Šlambor Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šlambor Zdeněk [CZE052010] |
2. | Chládková Lucie [CZE047073] |
3. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
4. | Indra Petr [CZE058702] |
5. | Škaloud František [CZE061476] |
5. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
7. | Petrus Martin [CZE053018] |
7. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Schmidtová Jana [CZE045443] |
9. | Hartman Petr [CZE009848] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Srp Jakub [CZE058701] |
13. | Kotek Martin [CZE017600] |
13. | Štrígl Petr [CZE017328] |
13. | Jedinák Jan st. [CZE057952] |
13. | Dvořák Jan [CZE051582] |
17. | DC Domeček (GAC) [HOST_78] |
17. | Rebroš Patrik [CZE058129] |
17. | Citrusáci Hostivař (GAC) [HOST_77] |
17. | Malec Martin [CZE017547] |
17. | Hliněný Lukáš [CZE065941] |
17. | Sedlmajer Libor [CZE054547] |
17. | Hák Jakub [CZE066527] |
17. | Valentko František [CZE059103] |
25. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
25. | Němcová Jindřiška [CZE031599] |
25. | Churavý Tomáš [CZE061975] |
25. | Jedináková Romana [CZE057953] |
25. | DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
25. | Kočí Michal [CZE066688] |
25. | Šourek Tomáš [CZE048818] |
33. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
33. | Rybín Michal [CZE066698] |
33. | Hartman Ondřej [CZE065466] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šlambor Zdeněk [CZE052010] |
2. | Chládková Lucie [CZE047073] |
3. | Němec Jaroslav [CZE011114] |
4. | Indra Petr [CZE058702] |
5. | Škaloud František [CZE061476] |
5. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
7. | Petrus Martin [CZE053018] |
7. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Schmidtová Jana [CZE045443] |
9. | Hartman Petr [CZE009848] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Srp Jakub [CZE058701] |
13. | Kotek Martin [CZE017600] |
13. | Štrígl Petr [CZE017328] |
13. | Jedinák Jan st. [CZE057952] |
13. | Dvořák Jan [CZE051582] |
17. | DC Domeček (GAC) [HOST_78] |
17. | Rebroš Patrik [CZE058129] |
17. | Citrusáci Hostivař (GAC) [HOST_77] |
17. | Malec Martin [CZE017547] |
17. | Hliněný Lukáš [CZE065941] |
17. | Sedlmajer Libor [CZE054547] |
17. | Hák Jakub [CZE066527] |
17. | Valentko František [CZE059103] |
25. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
25. | Němcová Jindřiška [CZE031599] |
25. | Churavý Tomáš [CZE061975] |
25. | Jedináková Romana [CZE057953] |
25. | DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
25. | Kočí Michal [CZE066688] |
25. | Šourek Tomáš [CZE048818] |
33. | Šikolová Šárka [CZE055144] |
33. | Rybín Michal [CZE066698] |
33. | Hartman Ondřej [CZE065466] |
Tento turnaj nemá přihlášky online