Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.02.2020 |
Název | mládež |
Rozhodčí | Bernard Vladimír |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | M. Open KHK jih - mládež |
Místo | Kulturní dům, Velká Kraš |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděl David [CZE066712] | |
Bánovec Zdeněk [CZE066710] | |
Janovská Kristýna [CZE066708] | |
Jati Mikuláš [CZE063107] | |
Jati Šimon [CZE063106] | |
Kouřilová Markéta [CZE063101] | |
Krejsová Kateřina [CZE066717] | |
Macečková Markéta [CZE048239] | |
Obšil Adam [CZE066719] | |
Plášek Vlastimil [CZE063105] | |
Steinhauserová Natálie [CZE066683] | |
Šustr Matyáš [CZE063109] | |
Šustr Samuel [CZE063108] | |
Vysloužilová Natálie [CZE063110] |
- Vysloužilová Natálie0
Vysloužilová Natálie 1 Plášek Vlastimil 0
Anděl David 0 Vysloužilová Natálie 1
Jati Šimon 0 Anděl David 1 Vysloužilová Natálie 1 Bánovec Zdeněk 0
Jati Šimon 1 Steinhauserová Natálie 0 Vysloužilová Natálie 1 Šustr Samuel 0
Janovská Kristýna 0 Jati Šimon 1 Macečková Markéta 0 Steinhauserová Natálie 1 Vysloužilová Natálie 1 Obšil Adam 0 Jati Mikuláš 0 Šustr Samuel 1
Volný_los 0 Janovská Kristýna 1 Macečková Markéta 1 Krejsová Kateřina 0 Šustr Matyáš 0 Vysloužilová Natálie 1 Jati Mikuláš 1 Volný_los 0
Šustr Samuel 1 Volný_los 0 Plášek Vlastimil 1 Janovská Kristýna 0 Anděl David 1 Macečková Markéta 0 Krejsová Kateřina 0 Obšil Adam 1 Šustr Matyáš 0 Steinhauserová Natálie 1 Bánovec Zdeněk 1 Vysloužilová Natálie 0 Jati Mikuláš 0 Jati Šimon 1 Kouřilová Markéta 1 Volný_los 0
Šustr Samuel 0 Plášek Vlastimil 1 Anděl David 1 Obšil Adam 0 Steinhauserová Natálie 0 Bánovec Zdeněk 1 Jati Šimon 0 Kouřilová Markéta 1
Plášek Vlastimil 1 Anděl David 0 Bánovec Zdeněk 0 Kouřilová Markéta 1
Plášek Vlastimil 0 Kouřilová Markéta 1
Kouřilová Markéta 1 Vysloužilová Natálie 0
- Kouřilová Markéta0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kouřilová Markéta [CZE063101] |
2. | Vysloužilová Natálie [CZE063110] |
3. | Plášek Vlastimil [CZE063105] |
4. | Anděl David [CZE066712] |
5. | Jati Šimon [CZE063106] |
5. | Bánovec Zdeněk [CZE066710] |
7. | Steinhauserová Natálie [CZE066683] |
7. | Šustr Samuel [CZE063108] |
9. | Jati Mikuláš [CZE063107] |
9. | Obšil Adam [CZE066719] |
9. | Macečková Markéta [CZE048239] |
9. | Janovská Kristýna [CZE066708] |
13. | Krejsová Kateřina [CZE066717] |
13. | Šustr Matyáš [CZE063109] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kouřilová Markéta [CZE063101] |
2. | Vysloužilová Natálie [CZE063110] |
3. | Plášek Vlastimil [CZE063105] |
4. | Anděl David [CZE066712] |
5. | Jati Šimon [CZE063106] |
5. | Bánovec Zdeněk [CZE066710] |
7. | Steinhauserová Natálie [CZE066683] |
7. | Šustr Samuel [CZE063108] |
9. | Jati Mikuláš [CZE063107] |
9. | Obšil Adam [CZE066719] |
9. | Macečková Markéta [CZE048239] |
9. | Janovská Kristýna [CZE066708] |
13. | Krejsová Kateřina [CZE066717] |
13. | Šustr Matyáš [CZE063109] |
Tento turnaj nemá přihlášky online