Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.02.2020 |
Název | Doplňkový OPSU 2020 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Knap Martin [CZE046848] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Máslová Iva [CZE052128] | |
Prokop Vladimír [CZE018846] | |
Prokopová Alena [CZE059762] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Scholzová Sabina [CZE063801] |
- Dvořáček Aleš0
Prokop Vladimír 0 Dvořáček Aleš 1
Kordová Romana 0 Prokop Vladimír 1
Kordová Romana 1 Prokopová Alena 0 Prokop Vladimír 1 Knap Martin 0
Kejzlar Pavel 0 Kordová Romana 1 Máslová Iva 0 Prokop Vladimír 1
Illner Antonín 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Scholzová Sabina 0 Máslová Iva 1 Goldmann Petr 0 Prokop Vladimír 1
Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Scholzová Sabina 1 Goldmann Petr 1 Volný_los 0
Prokopová Alena 1 Volný_los 0 Illner Antonín 0 Prokop Vladimír 1 Dvořáček Aleš 1 Volný_los 0 Máslová Iva 1 Volný_los 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Scholzová Sabina 0 Knap Martin 1 Goldmann Petr 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0
Prokopová Alena 1 Prokop Vladimír 0 Dvořáček Aleš 1 Máslová Iva 0 Semerák Jan 1 Kordová Romana 0 Knap Martin 1 Kejzlar Pavel 0
Prokopová Alena 0 Dvořáček Aleš 1 Semerák Jan 1 Knap Martin 0
Dvořáček Aleš 0 Semerák Jan 1
Semerák Jan 1 Dvořáček Aleš 0
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
3. | Prokop Vladimír [CZE018846] |
4. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Prokopová Alena [CZE059762] |
5. | Knap Martin [CZE046848] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Máslová Iva [CZE052128] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Scholzová Sabina [CZE063801] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
3. | Prokop Vladimír [CZE018846] |
4. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Prokopová Alena [CZE059762] |
5. | Knap Martin [CZE046848] |
7. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Máslová Iva [CZE052128] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Scholzová Sabina [CZE063801] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online