Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.01.2020 |
Název | 501 MO, DO - Teplický pohár |
Rozhodčí | Chára Richard |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Ohníč, Ohníč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Brudna Oldřich [CZE016471] | |
Cink Jan [CZE052075] | |
Dubický Josef [CZE016527] | |
Holub Tomaš [CZE052071] | |
Hrnčíř Jan [CZE062747] | |
Chára Richard [CZE062250] | |
Repetný Pavel [CZE040739] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] |
- Brudna Josef0
Schneiderová Marie 0 Brudna Josef 1
Schneiderová Marie 1 Cink Jan 0
Schneiderová Marie 1 Brudna Oldřich 0 Cink Jan 1 Holub Tomaš 0
Schneiderová Marie 1 Schneider Petr 0 Repetný Pavel 0 Cink Jan 1
Schneiderová Marie 1 Hrnčíř Jan 0 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Repetný Pavel 1 Cink Jan 1 Chára Richard 0
Volný_los 0 Schneiderová Marie 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Cink Jan 1 Volný_los 0
Chára Richard 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 0 Brudna Josef 1 Repetný Pavel 1 Volný_los 0 Brudna Oldřich 1 Volný_los 0 Holub Tomaš 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Cink Jan 0 Hrnčíř Jan 1 Dubický Josef 1 Volný_los 0
Chára Richard 0 Brudna Josef 1 Repetný Pavel 0 Brudna Oldřich 1 Holub Tomaš 1 Schneider Petr 0 Hrnčíř Jan 0 Dubický Josef 1
Brudna Josef 1 Brudna Oldřich 0 Holub Tomaš 0 Dubický Josef 1
Brudna Josef 0 Dubický Josef 1
Dubický Josef 1 Brudna Josef 0
- Dubický Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubický Josef [CZE016527] |
2. | Brudna Josef [CZE007352] |
3. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
4. | Cink Jan [CZE052075] |
5. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
5. | Holub Tomaš [CZE052071] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
7. | Repetný Pavel [CZE040739] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
9. | Hrnčíř Jan [CZE062747] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubický Josef [CZE016527] |
2. | Brudna Josef [CZE007352] |
3. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
4. | Cink Jan [CZE052075] |
5. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
5. | Holub Tomaš [CZE052071] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
7. | Repetný Pavel [CZE040739] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
9. | Hrnčíř Jan [CZE062747] |
Tento turnaj nemá přihlášky online