Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.01.2020 |
Název | JC U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Jablonec n/N U Péci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Sekereš Pavel [CZE017420] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Šantín Stanislav [CZE001811] | |
Valkoun Tomáš [CZE045407] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
- Zárybnický Michal0
Zárybnický Michal 2 Samko Robert 0
Hladík Rostislav 1 Zárybnický Michal 2
Hladík Rostislav 2 Sekereš Pavel 0 Stehlík Libor 0 Zárybnický Michal 2
Hladík Rostislav 2 Hencl Miroslav 0 Rajman Karel 0 Stehlík Libor 2
Hladík Rostislav 2 Srna Petr 0 Volný_los 0 Hencl Miroslav 1 Volný_los 0 Rajman Karel 1 Stehlík Libor 2 Valkoun Tomáš 0
Volný_los 0 Hladík Rostislav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Stehlík Libor 1 Volný_los 0
Valkoun Tomáš 1 Volný_los 0 Sekereš Pavel 2 Hladík Rostislav 1 Samko Robert 1 Volný_los 0 Rajman Karel 1 Volný_los 0 Hencl Miroslav 1 Volný_los 0 Šantín Stanislav 1 Volný_los 0 Stehlík Libor 1 Zárybnický Michal 2 Srna Petr 1 Volný_los 0
Valkoun Tomáš 0 Sekereš Pavel 2 Samko Robert 2 Rajman Karel 1 Hencl Miroslav 0 Šantín Stanislav 2 Zárybnický Michal 2 Srna Petr 0
Sekereš Pavel 0 Samko Robert 2 Šantín Stanislav 2 Zárybnický Michal 1
Samko Robert 0 Šantín Stanislav 2
Šantín Stanislav 2 Zárybnický Michal 1
- Šantín Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
2. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
5. | Stehlík Libor [CZE051957] |
7. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šantín Stanislav [CZE001811] |
2. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
5. | Stehlík Libor [CZE051957] |
7. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Srna Petr [CZE048360] |
Tento turnaj nemá přihlášky online