Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.03.2019 |
Název | Černá voda muži |
Rozhodčí | Smékal Roman |
Počet hráčů | 41 |
Typ turnaje | Open Jesenicko jednotlivci |
Místo | Hospoda, Černá Voda |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bul Marek [POLOP0063] | |
Čožík Karel [CZE000526] | |
Doušek Jakub [CZE002291] | |
Hanzlík Antonín [CZE055423] | |
Juřík Jaroslav [CZE051913] | |
Juřík Martin [CZE052029] | |
Juřík Tomáš [CZE055415] | |
Kolomar Ondřej [CZE012758] | |
Kuběna Lubomír [CZE035506] | |
Loubal Evžen [CZE048532] | |
Lukáč Kamil [CZE005944] | |
Maceček Milan [CZE033116] | |
Málek Ivo [CZE060336] | |
Mikláš Jakub [CZE056092] | |
Minarčík David [CZE056903] | |
Nečesal Lukáš [CZE062191] | |
Obšil Roman [CZE023652] | |
Pastyřík Roman [CZE002600] | |
Pavelek Michal [CZE030278] | |
Plášek Vlastimil [CZE033115] | |
Pluhařík Marcel [CZE026113] | |
Polanský Petr [CZE053058] | |
Poljanský Albín [CZE001939] | |
Přerovský Vítězslav [CZE064193] | |
Příhoda Ladislav [CZE061559] | |
Sedláček Jaromír [CZE000129] | |
Skopalík Zbyněk [CZE004213] | |
Steyer Sebastian [POLOP0079] | |
Strnka Tomáš [CZE058123] | |
Tirala Radim ml. [CZE038982] | |
Ulík Josef [CZE060337] | |
Vala Kamil [CZE056053] | |
Válek Dalimil [CZE027730] | |
Valek Miroslav [CZE019861] | |
Yeghiazaryan Vachik [CZE058208] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
YYYHost muž IV [HOST_22] | |
YYYHost muž V [HOST_23] | |
YYYHost muž VI [HOST_24] | |
YYYHost muž VII [HOST_25] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Steyer Sebastian [POLOP0079] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Lukáč Kamil [CZE005944] |
4. | Yeghiazaryan Vachik [CZE058208] |
5. | Bul Marek [POLOP0063] |
6. | Valek Miroslav [CZE019861] |
7. | Mikláš Jakub [CZE056092] |
8. | Juřík Jaroslav [CZE051913] |
9. | Vala Kamil [CZE056053] |
10. | Poljanský Albín [CZE001939] |
11. | Pavelek Michal [CZE030278] |
12. | Ulík Josef [CZE060337] |
13. | Hanzlík Antonín [CZE055423] |
14. | Nečesal Lukáš [CZE062191] |
15. | Válek Dalimil [CZE027730] |
16. | Juřík Tomáš [CZE055415] |
17. | Příhoda Ladislav [CZE061559] |
18. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
19. | Kuběna Lubomír [CZE035506] |
20. | Strnka Tomáš [CZE058123] |
21. | Obšil Roman [CZE023652] |
22. | Loubal Evžen [CZE048532] |
23. | YYYHost muž II [HOST_20] |
24. | Kolomar Ondřej [CZE012758] |
25. | YYYHost muž III [HOST_21] |
26. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
27. | Čožík Karel [CZE000526] |
28. | Tirala Radim ml. [CZE038982] |
29. | YYYHost muž V [HOST_23] |
30. | Sedláček Jaromír [CZE000129] |
31. | Maceček Milan [CZE033116] |
32. | Plášek Vlastimil [CZE033115] |
33. | Minarčík David [CZE056903] |
34. | Pastyřík Roman [CZE002600] |
35. | Juřík Martin [CZE052029] |
36. | Polanský Petr [CZE053058] |
37. | YYYHost muž VI [HOST_24] |
38. | Doušek Jakub [CZE002291] |
39. | YYYHost muž VII [HOST_25] |
40. | Pluhařík Marcel [CZE026113] |
41. | Málek Ivo [CZE060336] |
Tento turnaj nemá přihlášky online