Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.01.2020 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Milan [CZE051899] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pech Jaroslav [CZE000331] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Kropáček Jindřich0
Kropáček Jindřich 1 Šlabjarová Pavla 0
Pusch Petr 0 Kropáček Jindřich 1
Novák Milan 0 Pusch Petr 1 Kropáček Jindřich 1 Hájek Otto 0
Veleba Květoslav 0 Novák Milan 1 Kropáček Jindřich 1 Obr Jiří 0
Veleba Květoslav 1 Skramušský Josef 0 Novák Milan 1 Blahník Zdeněk 0 Řeháčková Lucie 0 Kropáček Jindřich 1 Obr Jiří 1 Korba Jan 0
Volný_los 0 Veleba Květoslav 1 Novák Milan 1 Kolařík Tomáš 0 Řeháčková Lucie 1 Živná Andrea 0 Obr Jiří 1 Malár David 0
Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Veleba Květoslav 0 Korba Jan 1 Novák Milan 0 Kropáček Jindřich 1 Pusch Petr 1 Kolařík Tomáš 0 Hájek Otto 1 Řeháčková Lucie 0 Blahník Zdeněk 1 Živná Andrea 0 Skramušský Josef 1 Obr Jiří 0 Malár David 0 Pech Jaroslav 1
Šlabjarová Pavla 1 Korba Jan 0 Kropáček Jindřich 0 Pusch Petr 1 Hájek Otto 1 Blahník Zdeněk 0 Skramušský Josef 0 Pech Jaroslav 1
Šlabjarová Pavla 1 Pusch Petr 0 Hájek Otto 0 Pech Jaroslav 1
Šlabjarová Pavla 0 Pech Jaroslav 1
Pech Jaroslav 1 Kropáček Jindřich 0
- Pech Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
2. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
3. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Novák Milan [CZE051899] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
7. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
7. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Malár David [CZE045837] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
2. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
3. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Novák Milan [CZE051899] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
7. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
7. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Malár David [CZE045837] |
Tento turnaj nemá přihlášky online