Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.01.2020 |
Název | Anina |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open KHK-S dvojice |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Erban Jiří [CZE053288], Železová Jaroslava [CZE053287] | |
Goldmannová Anna [CZE039588], Goldmann Petr [CZE040773] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021], Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] | |
Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108] | |
Matýsková Dagmar [CZE063492], YYYHost muž III [HOST_21] | |
Plíšek Jakub [CZE050158], Meixner Jiří [CZE040819] | |
Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] | |
Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] | |
Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] | |
YYYHost muž I [HOST_5], YYYHost muž II [HOST_20] |
- Korda, Petrus0
Korda, Petrus 1 Mach, Adam 0
Korda, Petrus 1 Szelke, Lorenc 0
Korda, Petrus 1 Kejzlar, Frimlová 0 Szelke, Lorenc 1 YYYHost, YYYHost 0
Goldmannová, Goldmann 0 Korda, Petrus 1 Szelke, Lorenc 1 Erban, Železová 0
Goldmannová, Goldmann 1 Matýsková, YYYHost 0 Volný_los 0 Korda, Petrus 1 Velcová, Illner 0 Szelke, Lorenc 1 Erban, Železová 1 Poláček, Kordová 0
Volný_los 0 Goldmannová, Goldmann 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Velcová, Illner 1 Erban, Železová 1 Volný_los 0
Kejzlar, Frimlová 1 Volný_los 0 Poláček, Kordová 1 Goldmannová, Goldmann 0 Szelke, Lorenc 1 Volný_los 0 Plíšek, Meixner 1 Volný_los 0 Korda, Petrus 1 Volný_los 0 YYYHost, YYYHost 1 Velcová, Illner 0 Mach, Adam 1 Erban, Železová 0 Matýsková, YYYHost 1 Volný_los 0
Kejzlar, Frimlová 1 Poláček, Kordová 0 Szelke, Lorenc 0 Plíšek, Meixner 1 Korda, Petrus 0 YYYHost, YYYHost 1 Mach, Adam 1 Matýsková, YYYHost 0
Kejzlar, Frimlová 0 Plíšek, Meixner 1 YYYHost, YYYHost 0 Mach, Adam 1
Plíšek, Meixner 1 Mach, Adam 0
Plíšek, Meixner 1 Korda, Petrus 0
- Plíšek, Meixner0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Plíšek Jakub [CZE050158], Meixner Jiří [CZE040819] |
2. | Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108] |
4. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021], Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | YYYHost muž I [HOST_5], YYYHost muž II [HOST_20] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588], Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Erban Jiří [CZE053288], Železová Jaroslava [CZE053287] |
9. | Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Matýsková Dagmar [CZE063492], YYYHost muž III [HOST_21] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Plíšek Jakub [CZE050158], Meixner Jiří [CZE040819] |
2. | Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108] |
4. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021], Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | YYYHost muž I [HOST_5], YYYHost muž II [HOST_20] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588], Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Erban Jiří [CZE053288], Železová Jaroslava [CZE053287] |
9. | Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Matýsková Dagmar [CZE063492], YYYHost muž III [HOST_21] |
Tento turnaj nemá přihlášky online