Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.01.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Dobrík Petr |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Klubový open, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dobrík Petr [CZE045824] | |
Dobríková Eva [CZE045825] | |
Jaroňová Kamila [CZE062143] | |
Kolonder Karel [CZE008613] | |
Křenek Richard [CZE003654] | |
Kučák David [CZE064800] | |
Niesner Lukáš [CZE064414] | |
Očkay Pavel [CZE011146] | |
Polášek Daniel [CZE044516] | |
Prachař Michal [CZE061414] | |
Šmíd Tomáš [CZE051862] |
- Šmíd Tomáš0
Šmíd Tomáš 2 Dobríková Eva 0
Niesner Lukáš 1 Šmíd Tomáš 2
Niesner Lukáš 2 Očkay Pavel 1 Šmíd Tomáš 2 Křenek Richard 0
Niesner Lukáš 2 Kučák David 0 Šmíd Tomáš 2 Prachař Michal 0
Niesner Lukáš 2 Jaroňová Kamila 1 Volný_los 0 Kučák David 1 Polášek Daniel 1 Šmíd Tomáš 2 Prachař Michal 2 Dobrík Petr 0
Volný_los 0 Niesner Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Polášek Daniel 1 Prachař Michal 1 Volný_los 0
Očkay Pavel 1 Volný_los 0 Dobrík Petr 2 Niesner Lukáš 0 Šmíd Tomáš 1 Volný_los 0 Kolonder Karel 1 Volný_los 0 Kučák David 1 Volný_los 0 Křenek Richard 2 Polášek Daniel 0 Prachař Michal 0 Dobríková Eva 2 Jaroňová Kamila 1 Volný_los 0
Očkay Pavel 2 Dobrík Petr 1 Šmíd Tomáš 0 Kolonder Karel 2 Kučák David 1 Křenek Richard 2 Dobríková Eva 2 Jaroňová Kamila 1
Očkay Pavel 1 Kolonder Karel 2 Křenek Richard 0 Dobríková Eva 2
Kolonder Karel 2 Dobríková Eva 0
Kolonder Karel 2 Šmíd Tomáš 1
- Kolonder Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kolonder Karel [CZE008613] |
2. | Šmíd Tomáš [CZE051862] |
3. | Dobríková Eva [CZE045825] |
4. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
5. | Očkay Pavel [CZE011146] |
5. | Křenek Richard [CZE003654] |
7. | Kučák David [CZE064800] |
7. | Prachař Michal [CZE061414] |
9. | Dobrík Petr [CZE045824] |
9. | Polášek Daniel [CZE044516] |
9. | Jaroňová Kamila [CZE062143] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kolonder Karel [CZE008613] |
2. | Šmíd Tomáš [CZE051862] |
3. | Dobríková Eva [CZE045825] |
4. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
5. | Očkay Pavel [CZE011146] |
5. | Křenek Richard [CZE003654] |
7. | Kučák David [CZE064800] |
7. | Prachař Michal [CZE061414] |
9. | Dobrík Petr [CZE045824] |
9. | Polášek Daniel [CZE044516] |
9. | Jaroňová Kamila [CZE062143] |
Tento turnaj nemá přihlášky online