Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.01.2020 |
Název | 501 Master out |
Rozhodčí | Šponiar Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Ohníč Sport klub |
Místo | Sportklub Ohníč, Ohníč |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Oldřich [CZE016471] | |
Cink Jan [CZE052075] | |
Dubický Josef [CZE016527] | |
Kindl Miloš [CZE014545] | |
Repetný Pavel [CZE040739] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Šponiar Jan [CZE062996] | |
Šponiar Jiří [CZE022623] | |
Švamberg Pavel [CZE053069] | |
Švambergová Lenka [CZE056102] |
- Švamberg Pavel0
Švamberg Pavel 1 Kindl Miloš 0
Švamberg Pavel 1 Šponiar Jan 0
Švamberg Pavel 1 Schneider Petr 0 Cink Jan 0 Šponiar Jan 1
Švamberg Pavel 1 Švambergová Lenka 0 Cink Jan 1 Brudna Oldřich 0
Šponiar Jiří 0 Švamberg Pavel 1 Volný_los 0 Švambergová Lenka 1 Volný_los 0 Cink Jan 1 Repetný Pavel 0 Brudna Oldřich 1
Volný_los 0 Šponiar Jiří 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Repetný Pavel 1 Volný_los 0
Brudna Oldřich 1 Volný_los 0 Šponiar Jiří 0 Schneider Petr 1 Dubický Josef 1 Volný_los 0 Cink Jan 1 Volný_los 0 Švambergová Lenka 1 Volný_los 0 Šponiar Jan 1 Volný_los 0 Švamberg Pavel 1 Repetný Pavel 0 Kindl Miloš 1 Volný_los 0
Brudna Oldřich 0 Schneider Petr 1 Dubický Josef 1 Cink Jan 0 Švambergová Lenka 0 Šponiar Jan 1 Švamberg Pavel 0 Kindl Miloš 1
Schneider Petr 0 Dubický Josef 1 Šponiar Jan 0 Kindl Miloš 1
Dubický Josef 1 Kindl Miloš 0
Dubický Josef 1 Švamberg Pavel 0
- Dubický Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubický Josef [CZE016527] |
2. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
3. | Kindl Miloš [CZE014545] |
4. | Šponiar Jan [CZE062996] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Cink Jan [CZE052075] |
7. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
7. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
9. | Repetný Pavel [CZE040739] |
9. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dubický Josef [CZE016527] |
2. | Švamberg Pavel [CZE053069] |
3. | Kindl Miloš [CZE014545] |
4. | Šponiar Jan [CZE062996] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Cink Jan [CZE052075] |
7. | Švambergová Lenka [CZE056102] |
7. | Brudna Oldřich [CZE016471] |
9. | Repetný Pavel [CZE040739] |
9. | Šponiar Jiří [CZE022623] |
Tento turnaj nemá přihlášky online