Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.01.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Dolejší Dana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most Fénix |
Místo | Fénix, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dolejší Dana [CZE003188] | |
Engel Jan [CZE001158] | |
Glogovský František st. [CZE001488] | |
Chlupáč Jiří [CZE037814] | |
Palička Petr [CZE037817] | |
Pokorný Michal [CZE000441] | |
Procházka Robert [CZE003370] | |
Radová Karla [CZE000873] | |
Šejirman Robert [CZE054560] | |
Tonka Robert [CZE017313] | |
Veverka Tomáš [CZE037225] |
- Pokorný Michal0
Pokorný Michal 1 Chlupáč Jiří 0
Tonka Robert 0 Pokorný Michal 1
Procházka Robert 0 Tonka Robert 1 Pokorný Michal 1 Engel Jan 0
Šejirman Robert 0 Procházka Robert 1 Pokorný Michal 1 Glogovský František st. 0
Veverka Tomáš 0 Šejirman Robert 1 Volný_los 0 Procházka Robert 1 Pokorný Michal 1 Dolejší Dana 0 Palička Petr 0 Glogovský František st. 1
Volný_los 0 Veverka Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pokorný Michal 1 Palička Petr 1 Volný_los 0
Glogovský František st. 1 Volný_los 0 Veverka Tomáš 0 Tonka Robert 1 Radová Karla 1 Volný_los 0 Dolejší Dana 1 Volný_los 0 Procházka Robert 1 Volný_los 0 Engel Jan 1 Pokorný Michal 0 Palička Petr 0 Chlupáč Jiří 1 Šejirman Robert 1 Volný_los 0
Glogovský František st. 0 Tonka Robert 1 Radová Karla 1 Dolejší Dana 0 Procházka Robert 0 Engel Jan 1 Chlupáč Jiří 1 Šejirman Robert 0
Tonka Robert 0 Radová Karla 1 Engel Jan 0 Chlupáč Jiří 1
Radová Karla 1 Chlupáč Jiří 0
Radová Karla 0 Pokorný Michal 1
- Pokorný Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Michal [CZE000441] |
2. | Radová Karla [CZE000873] |
3. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
4. | Tonka Robert [CZE017313] |
5. | Procházka Robert [CZE003370] |
5. | Engel Jan [CZE001158] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Palička Petr [CZE037817] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Michal [CZE000441] |
2. | Radová Karla [CZE000873] |
3. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
4. | Tonka Robert [CZE017313] |
5. | Procházka Robert [CZE003370] |
5. | Engel Jan [CZE001158] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Palička Petr [CZE037817] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
Tento turnaj nemá přihlášky online