Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.12.2019 |
Název | Omega 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Čičko Stanislav [CZE063433] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Kozel Petr [CZE007220] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Mikovčáková Kateřina [CZE057005] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Kollár Jan0
Kozel Petr 0 Kollár Jan 1
Kozel Petr 1 Opěla Robin 0
Kozel Petr 1 Kandl Martin 0 Opěla Robin 1 Miczko Jaroslav 0
Mikovčáková Kateřina 0 Kozel Petr 1 Pokorný Pavel 0 Opěla Robin 1
Mikovčáková Kateřina 1 Flegr Jan 0 Čičko Stanislav 0 Kozel Petr 1 Bojda Rudolf 0 Pokorný Pavel 1 Opěla Robin 1 Koval Jiří 0
Volný_los 0 Mikovčáková Kateřina 1 Čičko Stanislav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Bojda Rudolf 1 Opěla Robin 1 Volný_los 0
Koval Jiří 1 Volný_los 0 Mikovčáková Kateřina 0 Vnenk Rostislav 1 Čičko Stanislav 0 Pokorný Pavel 1 Kandl Martin 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Volný_los 0 Bojda Rudolf 0 Kozel Petr 1 Opěla Robin 0 Miczko Jaroslav 1 Flegr Jan 1 Volný_los 0
Koval Jiří 0 Vnenk Rostislav 1 Pokorný Pavel 0 Kandl Martin 1 Kollár Jan 1 Kozel Petr 0 Miczko Jaroslav 1 Flegr Jan 0
Vnenk Rostislav 1 Kandl Martin 0 Kollár Jan 1 Miczko Jaroslav 0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Kozel Petr [CZE007220] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Kandl Martin [CZE051797] |
5. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
7. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Čičko Stanislav [CZE063433] |
9. | Flegr Jan [CZE057430] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Kozel Petr [CZE007220] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Kandl Martin [CZE051797] |
5. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
7. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Čičko Stanislav [CZE063433] |
9. | Flegr Jan [CZE057430] |
Tento turnaj nemá přihlášky online