Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.03.2019 |
Název | Čtvrteční turnajování v OKU |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Čtvrteční turnajování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Děd Pavel [CZE016552] | |
Fikrle Josef [CZE052702] | |
Hiršl Alois [CZE007137] | |
Houška Jan [CZE049523] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kliment Ladislav [CZE058869] | |
Kobera Zdeněk [CZE000316] | |
Kopa Pavel [CZE053837] | |
Milka Pavel [CZE045547] | |
Motyka Lukáš [CZE062368] | |
Patka Pavel [CZE061371] | |
Pokorná Bronislava [CZE056495] | |
Pokorný David [CZE044298] | |
Prinz Dominik [CZE054151] | |
Přerovský Vítězslav [CZE064193] | |
Schoř Petr [CZE059756] | |
Schořová Barbora [CZE059755] | |
Sládek Petr [CZE024496] | |
Straluciuc Roland-Damian [CZE056607] | |
Strejc František [CZE000458] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Dagmar [CZE039095] | |
Štruncová Denisa [CZE062787] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Tolar Tomáš [CZE009625] | |
Toma Gabriel [CZE056608] | |
Vyoral Václav [CZE004120] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
YYYHost muž III [HOST_21] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Sládek Petr [CZE024496] |
2. | Kopa Pavel [CZE053837] |
3. | Děd Pavel [CZE016552] |
4. | Strejc František [CZE000458] |
5. | Tolar Tomáš [CZE009625] |
6. | Toma Gabriel [CZE056608] |
7. | Milka Pavel [CZE045547] |
8. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
9. | Vyoral Václav [CZE004120] |
10. | Šmrha Jan [CZE000448] |
11. | Pokorná Bronislava [CZE056495] |
12. | Pokorný David [CZE044298] |
13. | YYYHost muž II [HOST_20] |
14. | Kobera Zdeněk [CZE000316] |
15. | Hiršl Alois [CZE007137] |
16. | [] |
17. | Schořová Barbora [CZE059755] |
18. | YYYHost muž III [HOST_21] |
19. | Prinz Dominik [CZE054151] |
20. | Kliment Ladislav [CZE058869] |
21. | Fikrle Josef [CZE052702] |
22. | Patka Pavel [CZE061371] |
23. | Straluciuc Roland-Damian [CZE056607] |
24. | Schoř Petr [CZE059756] |
25. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
26. | Beran Lukáš [CZE007552] |
27. | Motyka Lukáš [CZE062368] |
28. | Štruncová Denisa [CZE062787] |
29. | Štruncová Dagmar [CZE039095] |
30. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
31. | Houška Jan [CZE049523] |
Tento turnaj nemá přihlášky online