Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.03.2019 |
Název | damska jizda |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan ženy |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Horká Pavlína [CZE060948] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Srnková Naděžda [CZE005113] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
YYYHost žena I [HOST_6] |
- Mannová Alena0
Mannová Alena 1 Goldmannová Anna 0
Velcová Martina 0 Mannová Alena 1
Velcová Martina 1 Kordová Romana 0 Mannová Alena 1 Frimlová Pavla 0
Horká Pavlína 0 Velcová Martina 1 Szelke Nikola 0 Mannová Alena 1
Srnková Naděžda 0 Horká Pavlína 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 YYYHost žena I 0 Mannová Alena 1
Volný_los 0 Srnková Naděžda 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 YYYHost žena I 1 Volný_los 0
Mannová Alena 1 Volný_los 0 Srnková Naděžda 0 Goldmannová Anna 1 Szelke Nikola 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0 Šlechtová Monika 1 Volný_los 0 YYYHost žena I 0 Frimlová Pavla 1 Horká Pavlína 1 Volný_los 0
Mannová Alena 0 Goldmannová Anna 1 Szelke Nikola 0 Kordová Romana 1 Velcová Martina 0 Šlechtová Monika 1 Frimlová Pavla 1 Horká Pavlína 0
Goldmannová Anna 1 Kordová Romana 0 Šlechtová Monika 1 Frimlová Pavla 0
Goldmannová Anna 0 Šlechtová Monika 1
Šlechtová Monika 1 Mannová Alena 0
- Šlechtová Monika0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
2. | Mannová Alena [CZE053232] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Horká Pavlína [CZE060948] |
7. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
2. | Mannová Alena [CZE053232] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
7. | Horká Pavlína [CZE060948] |
7. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Srnková Naděžda [CZE005113] |
Tento turnaj nemá přihlášky online