Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.12.2019 |
Název | Gustlíček |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustliček, Frýdek -Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Klement Pavel [CZE059471] | |
Kočudáková Lucie [CZE057813] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Studený Martin [CZE033496] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Urbaník Jan [CZE025077] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Dunaj Milan0
Dunaj Milan 1 Bauer Pavel 0
Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 0
Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 1 Opěla Robin 0
Vnenk Rostislav 1 Otipka Tomáš 0 Studený Martin 0 Škrdla Ladislav 1
Kadavý Zdeněk 0 Vnenk Rostislav 1 Bojda Rudolf 0 Otipka Tomáš 1 Studený Martin 1 Urbaník Jan 0 Škrdla Ladislav 1 Klement Pavel 0
Volný_los 0 Kadavý Zdeněk 1 Bojda Rudolf 1 Pokorný Pavel 0 Studený Martin 1 Dunajová Helena Ing. 0 Kočudáková Lucie 0 Škrdla Ladislav 1
Kollár Jan 1 Volný_los 0 Klement Pavel 1 Kadavý Zdeněk 0 Bojda Rudolf 0 Dunaj Milan 1 Urbaník Jan 1 Pokorný Pavel 0 Bauer Pavel 1 Studený Martin 0 Otipka Tomáš 1 Dunajová Helena Ing. 0 Kočudáková Lucie 0 Opěla Robin 1 Škrdla Ladislav 0 Vnenk Rostislav 1
Kollár Jan 1 Klement Pavel 0 Dunaj Milan 1 Urbaník Jan 0 Bauer Pavel 1 Otipka Tomáš 0 Opěla Robin 1 Vnenk Rostislav 0
Kollár Jan 1 Dunaj Milan 0 Bauer Pavel 1 Opěla Robin 0
Kollár Jan 1 Bauer Pavel 0
Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Bauer Pavel [CZE061707] |
4. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
7. | Studený Martin [CZE033496] |
9. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Urbaník Jan [CZE025077] |
9. | Klement Pavel [CZE059471] |
13. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
13. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Bauer Pavel [CZE061707] |
4. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
5. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
7. | Studený Martin [CZE033496] |
9. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Urbaník Jan [CZE025077] |
9. | Klement Pavel [CZE059471] |
13. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
13. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
Tento turnaj nemá přihlášky online